Biletomat Koncerty Kayah & Goran Bregovic Wedding and Funeral Band

Koncerty: Kayah & Goran Bregovic Wedding and Funeral Band

Bilety na koncert

Kayah & Goran Bregovic Wedding and Funeral Band

termin

Czw, 08 września 2016 godz. 19:00

miejsce

Hala Sportowa "Koło"
ul. Obozowa 60, 01-423 Warszawa

organizator

Follow The Step

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (miejsca stojące)

I Pula (early bird)

dostępna do
Pt, 27 maj 2016 15:30

129 PLN

Wyprzedane


Standard (miejsca stojące)

II Pula

dostępna do
Pt, 24 cze 2016 09:00

149 PLN

Wyprzedane


Bilet konkursowy

III Pula

dostępna do
Czw, 08 wrz 2016 16:00

0 PLN

Wyprzedane


Standard (miejsca stojące)

III Pula

dostępna do
Czw, 08 wrz 2016 16:00

169 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Kayah i Goran Bregović w Warszawie

Kayah & Goran Bregovic Wedding and Funeral Band


18:30 - OTWARCIE BRAM
20:00 - SUPPORT: Siostry Matkowskie
21:00 - KONCERT: Goran Bregović & Wedding and Funeral Band z gościnnym udziałem Kayah

Agencja Follow The Step zaprasza na wyjątkowy koncert Gorana Bregovica Wedding and Funeral Band z gościnnym udziałem Kayah, która wystąpi na specjalne zaproszenie serbskiego kompozytora. Już 8 września 2016 roku, artyści spotkają się po 17-letniej przerwie na wspólnej scenie w warszawskiej Hali Koło!

Goran Bregović to ceniony serbski kompozytor z ogromnym portfolio artystycznym – od wielu różnorodnych projektów i współpracy z reżyserami Emirem Kusturicą i Paricem Chereau, po kolaboracje z tak popularnymi artystami, jak Cesaria Evora czy Iggy Pop. W Polsce, artysta znany jest szczególnie ze współpracy z Kayah i Krzysztofem Krawczykiem, a także ze ścieżki dźwiękowej do filmu „Operacja Samum”. Artysta wystąpi w naszym kraju po dłuższej przerwie i podczas 1 części koncertu zaprezentuje solowy repertuar pochodzący m.in. z albumu „Champagne For Gypsies“. Gościem specjalnym drugiej części wydarzenia będzie Kayah, która wspólnie z Serbem i jego zespołem zaprezentuje na żywo wyselekcjonowane utwory pochodzące z ich wspólnego, kultowego albumu „Kayah i Bregović“.

Kayah to od lat jedna z najbardziej popularnych i docenianych postaci na polskiej scenie muzycznej, która ma na koncie aż 10 albumów i projekty m.in. z Cesarią Evorą, Marcinem Wyrostkiem czy grupą Royal Quartet. Ponadto, jest współwłaścicielką cenionej firmy fonograficznej Kayax, gdzie wydaje swoje albumy i promuje utalentowanych polskich artystów – m.in. Nosowską, Brodkę czy Artura Rojka.

Wydana w 1999 roku płyta „Kayah i Bregovic” to jeden z najważniejszych krążków w dziejach polskiej muzyki – znalazł on sprzedany w 700 tysięcy egzemplarzy, oraz otrzymała wiele najważniejszych nagród – 3 Fryderyki, 4 Superjedynki, 4 Playboxy, oraz Wiktora.

Organizator: Follow The Step

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK