Biletomat Koncerty Kayah / "Kamień" - 20 lat płyty

Koncerty: Kayah / "Kamień" - 20 lat płyty

Bilety na koncert

Kayah / "Kamień" - 20 lat płyty

termin

Nd, 15 listopada 2015 godz. 20:00

miejsce

Centrum Kongresowo-Dydaktyczne UMP
Przybyszewskiego 37, 60-356 Poznań

organizator

Good Taste Production sp. z o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Strefa D

I Pula

dostępna do
Nd, 15 lis 2015 16:00

59 PLN

Wyprzedane


Strefa C

I Pula

dostępna do
Nd, 15 lis 2015 16:00

79 PLN

Wyprzedane


Strefa B

I Pula

dostępna do
Nd, 15 lis 2015 16:00

119 PLN

Wyprzedane


Strefa A

I Pula

dostępna do
Nd, 15 lis 2015 16:00

149 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Kayah z okazji dwudziestolecia płyty „Kamień”

Kayah

Good Taste Production zaprasza na wyjątkowe spotkanie z Kayah z okazji dwudziestolecia płyty „Kamień”. Koncert odbędzie się 15 listopada o godzinie 19:00 w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

W tym roku mija 20 lat od wydania pierwszej autorskiej płyty „Kamień”, która swoją premierę miała w listopadzie 1995 roku. Kayah zdobyła dzięki niej pierwszą statuetkę Fryderyk ‘95 dla Najlepszej Wokalistki Roku. To wyjątkowa płyta dla bardzo wielu osób, fani Kayah często o niej mówią, wspominają i jest im szczególnie bliska. Teraz nadszedł czas na zmierzenie się z przeszłością, ponowne zinterpretowanie utworów napisanych przez Artystkę na początku kariery i odświeżenie brzmień, które spowodowały, że Kayah stała się rozpoznawalną Artystką i pozyskała rzeszę wiernych fanów. Podczas koncertów nie zabraknie najbardziej znanych utworów z płyty, takich jak „Fleciki”, „Nawet deszcz”, „Santana”, „Jestem kamieniem”, czy „Jak liść”. Będzie też kilka muzycznych niespodzianek w zaskakujących aranżacjach. Na najwspanialszych polskich scenach, towarzyszyć będą Artystce wyjątkowi muzycy. Trasa ruszy w listopadzie 2015 roku. Dokładnie 20 lat po wydaniu płyty.

Kayah – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka muzyczna, współwłaścicielka firmy fonograficznej Kayax, w której wydaje płyty i promuje utalentowanych polskich artystów. Jedna z najbardziej rozpoznawanych i docenianych artystek w Polsce. Swój debiutancki autorski album “Kamień” wydała w 1995 roku i do tej pory ma na koncie 10 albumów (Kamień, Zebra, Kayah i Bregovic, JakaJaKayah, StereoTyp, The Best & the Rest, MTV Unplugged, Skała, Kayah & Royal Quartet i najnowszy projekt Transoriental Orchestra).

W czasie swojej solowej kariery muzycznej otrzymała najważniejsze nagrody muzyczne, w tym dla najlepszej wokalistki, kompozytorki, najlepszego utworu, czy albumu. W 2007 roku wydała DVD „Kayah - MTV Unplugged”, zawierające rejestrację koncertu w ramach słynnego cyklu, do którego Kayah została zaproszona jako pierwsza artystka z Europy Środkowo-Wschodniej. Jej wszystkie płyty otrzymały status Złotej lub Platynowej.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK