Biletomat Koncerty KAYAH KAMIEŃ

Koncerty: KAYAH KAMIEŃ

Bilety na koncert

KAYAH KAMIEŃ

termin

Pt, 20 listopada 2015 godz. 20:00

miejsce

Klub Wytwórnia
ul. Łąkowa 29, 90-554 Łódź

organizator

Toya Studios Sp. z.o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 19 lis 2015 23:59

110 PLN

Wyprzedane

Standard

Standard

dostępna do
Czw, 19 lis 2015 23:59

100 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 20 lis 2015 16:00

120 PLN

Wyprzedane

Standard

Standard

dostępna do
Pt, 20 lis 2015 16:00

110 PLN

Wyprzedane 

📄KAYAH KAMIEŃ

KAYAH

Do sławy podchodzi z dystansem. - Z jednej strony dostajesz najlepsze pomidorki, a z drugiej... można tym pomidorkiem dostać – mówi. Publiczność jest jednak dla niej łaskawa, a jej muzyka cieszy się niesłabnącą popularnością. Dowodem będzie trasa koncertowa z okazji 20-lecia płyty „Kamień”. Przy Łąkowej 29 wybrzmią utwory, które narodziły się z fascynacji wokalistki muzyką soulową i jazzową.

1995 „Kamień”
Pierwszy solowy autorski album Kayah wydany w 1995 roku w Zic - Zac Music Company. Album oscylujący w klimatach soul, jazz oraz R&B, został świetnie przyjęty przez krytyków i całą branżę muzyczną, idealnie trafił w lukę na polskiej scenie muzycznej, szybko osiągając status „złotej płyty”.

Kayah - wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, współwłaścicielka firmy fonograficznej Kayax. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Wszechstronna muzycznie artystka, najczęściej poruszająca się w klimatach folk, pop, soul i jazz. Autorka wielu przebojów jak “Za późno”, „Supermenka“, „Na językach“, „Testosteron“, „Prawy do lewego“, „Śpij Kochanie Śpij”, czy świąteczny „Ding Dong”. Obecna na scenie muzycznej już od ponad 25 lat.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK