Biletomat KęKę ogłasza trasę 'To Tu'! Zdobądź bilet! KęKę - Września

Koncerty: KęKę - Września

Bilety na koncert

KęKę - Września

termin

So, 22 Grudzień 2018 godz. 20:00

miejsce

Klub Muzyczny Trójka
Koszarowa 14, Września

organizator

Bashesh

Bilety


Standard

I PULA

dostępna do
Wt, 25 wrze 2018 19:09

35 PLN

WyprzedaneGaleria (powiększ)

 

📄KęKę we Wrześni!

KęKę

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Klub Muzyczny Trójka z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert KęKę, promujący album "To Tu", który odbędzie się 22.12.2018 we Wrześni.

Po komercyjnym i artystycznym sukcesie „Trzecich Rzeczy” (podwójna platyna, ponad 130 koncertów w kraju i Europie), KęKę wraca by otworzyć nowy rozdział.

„To Tu” to dojrzały i życiowy materiał, okraszony dawką humoru i sporą dozą autorefleksji. Tym razem KęKę postanowił zaprosić gości, którzy swoją obecnością stworzyli nową jakość i doskonale wkomponowali się w osobiste utwory radomianina. Warstwa muzyczna utrzymana jest w nowoczesnym klimacie, chociaż nie zabraknie też klasycznego brzmienia.

KęKę udało się znaleźć wszystko to, czego szukał przez ostatnie lata, a było to bliżej niż się spodziewał…

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: KęKę ogłasza trasę 'To Tu'! Zdobądź bilet! Bilety Kolekcjonerskie

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.