Biletomat Koncerty Kelis w Iskrze

Koncerty: Kelis w Iskrze

Bilety na koncert

Kelis w Iskrze

termin

Pt, 11 września 2015 godz. 20:00

miejsce

Iskra Pole Mokotowskie
Wawelska 5, 02-034 Warszawa

organizator

Klub Iskra

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 25 sie 2015 12:20

49 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 25 sie 2015 20:46

59 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 11 wrz 2015 18:30

69 PLN

Wyprzedane 

📄Kelis w Iskrze!

Kelis, Małe Miasta

Oryginalna od czubka głowy po same palce u stóp. Zarówno pod względem stylu, wyglądu jak i samego imienia, które powstało dzięki połączeniu imion rodziców. Wokalistka i kompozytorka. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła już w wieku dwóch lat, kiedy to zaczęła śpiewać w chórze kościelnym. Teraz ma ich już 35 i z wielkim dorobkiem artystycznym wystąpi we wrześniu w warszawskiej Iskrze! Wiecie już kto to? Tak to Kelis!

Już 11 września na żywo w ogrodzie klubu Iskra Pole Mokotowskie wystąpi Kelis. Kiedyś znana z bardziej młodzieżowego stylu, zabłysnęła utworami takimi jak: „Milkshake” oraz „Trick me”. Na scenie emanowała niesamowitą energią i burzą szalonych loków. Teraz jej twórczość stała się bardziej zmysłowa i kobieca. A jej najnowszy album „Food” został określony jako najbardziej dojrzały. W Iskrze artystka wystąpi Live z dj'em.

Kelis z zawodu jest kucharzem. Nie bez powodu jej ostatni album nosi nazwę „Food” i w pełni poświęcony jest tematyce jedzenia. Znajdują się tam między innymi utwory takie jak: Jerk Ribs, Friday Fish Fry, czy też Biscuits N Gravy and Cobbler. Album nie opisuje jednak jedynie kulinarnego zamiłowania artystki. Opowiada również o życiu, związkach, niepewności. Podczas występu w Iskrze usłyszymy utworu z najnowszej płyty a także z poprzednich.

Występ w klubie Iskra Pole Mokotowskie odbędzie się w ramach tour artystki po Europie i będzie jedynym w ramach tej trasy występem artystki w Polsce.
Jako Support usłyszycie "Małe Miasta", ale to nie koniec niespodzianek.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK