Biletomat Koncerty Kelis w Iskrze

Koncerty: Kelis w Iskrze

Bilety na koncert

Kelis w Iskrze

termin

Pt, 11 września 2015 godz. 20:00

miejsce

Iskra Pole Mokotowskie
Wawelska 5, 02-034 Warszawa

organizator

Klub Iskra

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 25 sie 2015 12:20

49 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 25 sie 2015 20:46

59 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 11 wrz 2015 18:30

69 PLN

Wyprzedane 

📄Kelis w Iskrze!

Kelis, Małe Miasta

Oryginalna od czubka głowy po same palce u stóp. Zarówno pod względem stylu, wyglądu jak i samego imienia, które powstało dzięki połączeniu imion rodziców. Wokalistka i kompozytorka. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła już w wieku dwóch lat, kiedy to zaczęła śpiewać w chórze kościelnym. Teraz ma ich już 35 i z wielkim dorobkiem artystycznym wystąpi we wrześniu w warszawskiej Iskrze! Wiecie już kto to? Tak to Kelis!

Już 11 września na żywo w ogrodzie klubu Iskra Pole Mokotowskie wystąpi Kelis. Kiedyś znana z bardziej młodzieżowego stylu, zabłysnęła utworami takimi jak: „Milkshake” oraz „Trick me”. Na scenie emanowała niesamowitą energią i burzą szalonych loków. Teraz jej twórczość stała się bardziej zmysłowa i kobieca. A jej najnowszy album „Food” został określony jako najbardziej dojrzały. W Iskrze artystka wystąpi Live z dj'em.

Kelis z zawodu jest kucharzem. Nie bez powodu jej ostatni album nosi nazwę „Food” i w pełni poświęcony jest tematyce jedzenia. Znajdują się tam między innymi utwory takie jak: Jerk Ribs, Friday Fish Fry, czy też Biscuits N Gravy and Cobbler. Album nie opisuje jednak jedynie kulinarnego zamiłowania artystki. Opowiada również o życiu, związkach, niepewności. Podczas występu w Iskrze usłyszymy utworu z najnowszej płyty a także z poprzednich.

Występ w klubie Iskra Pole Mokotowskie odbędzie się w ramach tour artystki po Europie i będzie jedynym w ramach tej trasy występem artystki w Polsce.
Jako Support usłyszycie "Małe Miasta", ale to nie koniec niespodzianek.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK