Biletomat Koncerty Warszawa KENSINGTON

Koncerty: KENSINGTON

Bilety na koncert

KENSINGTON

termin

So, 07 listopada 2015 godz. 19:30

miejsce

Hybrydy
Złota 7/9, 00-091 Warszawa

organizator

Good Taste Production sp. z o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Pt, 07 sie 2015 12:00

39 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 23 paź 2015 15:16

49 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Kensington zagrają w Warszawie!

KENSINGTON

Agencja Good Taste Production ma przyjemność zaprosić na polską trasę koncertową zespołu Kensington! Holenderska grupa w listopadzie wystąpi kolejno w Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie, promując album "Rivals".

Kensington to grupa rockowa z Utrechtu w Holandii. W swoim rodzinnym kraju zespół ma ogromną rzeszę fanów, a każdy ich singiel staje się prawdziwym hitem. Grupa została założona w 2005 r. i wydała dotychczas trzy albumy długogrające i dwie EP-ki. Zespół ma na swoim koncie występy na takich festiwalach jak: Eurosonic Noorderslag w Holandii, Exit w Serbii, Sziget na Węgrzech czy Live Oświęcim Festiwal w Polsce.

Podczas jesiennej trasy Kensigton promować będą swój ostatni album pt. „Rivals”. Płyta, której premiera miała miejsce w 2014 roku jest kolejnym dużym krokiem w obiecującej ewolucji tego zespołu. Za miks całego materiały odpowiedzialny był zdobywca Grammy Tom Lord-Alge (Rolling Stones, The Cure, No Doubt). Gitarzysta zespołu, Casper, zdradza dlaczego Lord-Alge był właściwym człowiekiem na właściwym miejscu: "Chcieliśmy usłyszeć na tym albumie moc i energię naszych występów na żywo". Słowa kolegi uzupełnia Eloi, wokalista Kensington: "Naprawdę postaraliśmy się, szczególnie jeśli chodzi o produkcję. Wiemy czego chcemy i jak to osiągnąć. Dokładnie wszystko przemyśleliśmy i nie spoczęliśmy dopóki nie byliśmy całkowicie usatysfakcjonowani." W rzeczy samej, "Rivals" posiada ogromny potencjał komercyjny nie tracąc przy tym swej spójności artystycznej. Jest to rezultat tego, ze zespół osiągnął dojrzałość po latach wyprzedanych występów w klubach, koncertów na ogromnych festiwalach, sukcesów na listach przebojów i niezliczonych zaszczytach, włączając w to MTV Award.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Kensington

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK