Biletomat Koncerty Killy

Koncerty: Killy

Bilety na koncert

Killy

termin

Czw, 27 września 2018 godz. 20:00

miejsce

Zet Pe Te
Dolnych Młynów 10, 31-124 Kraków

organizator

P.W. Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 26 wrz 2018 23:59

84 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 27 wrz 2018 17:00

89 PLN

Wyprzedane 

📄Killy ponownie w Polsce!

Killy

19.30 Otwarcie drzwi
20.00 Barto'cut12
20.45 Killy

KILLY ponownie w Polsce! Po wyprzedanym koncercie w Warszawie, kanadyjski raper powróci jesienią do Krakowa, gdzie 27. września zaprezentuje materiał z nowego albumu „Surrender Your Soul” w klubie Zet Pe Te.
Publikę przed koncertem głównym rozgrzeje prawdziwy Harpaggiano, człowiek wielu twarzy - Barto'cut12. Jego support zawierał będzie premierowy materiał z nadchodzącej EP "Piruet", z której znacie już dwa single - "Buffalo" oraz "360", gdzie Młodego Wilka Popkillera wspomógł sam Kosi JWP.

KILLY + Barto'cut12
27.09 / godz. 20.00
Zet Pe Te / Kraków

Pochodzący z Toronto KILLY, czyli Khalil Tatem, zdobył sławę dzięki utworowi "Killamonjaro". Szybki sukces osiągnął w 2017 roku, roku, kiedy to ukazał się ten przełomowy singiel wyprodukowany przez Green Jacquesa, a także kilka innych utworów, które w serwisach streamingowych osiągnęły milionowe liczby wyświetleń, jednak swój talent rozwijał już od czasów gimnazjalnych. Inspirowany Kanye Westem, Mobb Deep, Travisem Scottem i Tame Impala już jako nastolatek nagrywał pierwsze zwrotki na telefon BlackBerry.

W marcu 2018 Killy wydał album „Surrender Your Soul”, na którym nie pojawiają się żadni goście. Podobnie jak wcześniejszy materiał, płyta została wydana przez Secret Sound Club i dystrybuowana przez Universal Music Group. Poza własną dyskografią, Killy nagrał wspólne utwory z 16yroldem ("No Romance") oraz Scoobym i Black Elkiem ("Bass Traditions").

Uwaga: Wstęp dla osób poniżej 16. roku życia jedynie z towarzyszeniem pełnoletniego opiekuna lub jego pisemnym upoważnieniem.

Fb: https://www.facebook.com/killymusic/
Instagram: @killy
Killamonjaro: https://www.youtube.com/watch?v=kGScxakv49Q
No Sad No Bad: https://www.youtube.com/watch?v=zNqUptqx3bY

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK