Biletomat Koncerty KLASZ OV THE SEJTANS XII – LEASH EYE / RE:ACT / DEATH DENIED

Koncerty: KLASZ OV THE SEJTANS XII – LEASH EYE / RE:ACT / DEATH DENIED

Bilety na koncert

KLASZ OV THE SEJTANS XII – LEASH EYE / RE:ACT / DEATH DENIED

termin

So, 21 stycznia 2017 godz. 18:00

miejsce

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

organizator

Progresja

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 20 sty 2017 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 21 sty 2017 16:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄Klasz Ov The Sejtans XII – XX – lecie Leash Eye

KLASZ OV THE SEJTANS XII – LEASH EYE / RE:ACT / DEATH DENIED

Koncerty cyklu Klasz Ov The Sejtans organizowane przez zespół Leash Eye oraz Klub Progresja, wpisały się już na stałe w krajobraz sceny rockowo-metalowej Warszawy i okolic. W tym roku zapraszamy wszystkich na dziesiątą edycje tego mini festiwalu. Od samego początku główną ideą tych muzycznych spotkań była promocja warszawskiej sceny rock metal oraz dobór zróżnicowanego lineup’u koncertów. Podczas kolejnych edycji „Klasza” zagrali między innymi: Rootwater, Gortal, Pyorrhoea, Naamah, J.D. Overdrive, So I Scream, Lostbone, Rusted Brain, Venflon, Hellectricity, Testor, Wild Pig, Exlibris, Leash Eye czy legendarny Proletaryat i cała masa innych zespołów.

Impreza zawsze stała na bardzo wysokim poziomie muzycznym, czego dowodem była entuzjastycznie reagująca publiczność oraz liczne bardzo pozytywne relacje w serwisach oraz forach internetowych.

Oprócz gospodarza imprezy, na tegorocznym Klasz Ov The Sejtans wystąpią: RE:ACT i Death Denied.
Dla Leash Eye będzie to wyjątkowy koncert, bo tego dnia zespół będzie obchodził XX – lecie działalności. Dodatkowo będzie to powrót na warszawską scenę po długiej nieobecności spowodowanej odejściem z zespołu wokalisty Sebastiana Pańczyka. Tego dnia zespół zaprezentuję się z nowym wokalistą Łukaszem Podgórskim.

Impreza odbędzie się 21 stycznia 2017, a każdy z zespołów, zgodnie z ideą imprezy, reprezentuje inna odmianę rock – metalu.

Główny patron medialny imprezy: ANTYRADIO.

Leash Eye – połączenie nowoczesności z klasyką hard rocka i metalu. To jak Deep Purple na sterydach oblany dozą mieszaniny stoner i southern oraz brzmienia silnika wielkiej ciężarówki. W dorobku trzy longplay’e w tym ostatni Hard Truckin’ Rock wydany we wrześniu 2013.

RE:ACT – Pięciu przystojnych, wysportowanych i utalentowanych młodzieńców nie byłoby w stanie stworzyć tak wybuchowej mieszanki rocka i new tonu jaką zrobili w 2013 roku weterani warszawskich scen muzycznych z RE:ACT.
Ściana gitar, basowe uderzenie, charyzmatyczny wokal oraz energia bijąca z ich styranych facjat zarażą, zakażą i pogrzebią sceptyków rockowych dźwięków.

Death Denied – Zespół, którego muzyka oscyluje w okolicach southern/rock metalu został założony w Łodzi w 2009 roku przez kumpli udzielających się wspólnie w innych projektach muzycznych. Ostatnia płyta zespołu Trasfuse The Booze pochodzi z 20014 i zebrała bardzo pozytywne recenzje słuchaczy oraz krytyków muzycznych w kraju i za granicą. Death Denied czerpie inspiracje z klasycznego, gitarowego grania spod znaku Black Sabbath oraz pustych butelek po Żubrze.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!