Biletomat Koncerty Kraków Komety + The Stubs

Koncerty: Komety + The Stubs

Bilety na koncert

Komety + The Stubs

termin

Nd, 08 listopada 2015 godz. 18:00

miejsce

Fabryka
Zabłocie 23, 30-701 Kraków

organizator

FABRYKA

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
So, 07 lis 2015 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Nd, 08 lis 2015 15:00

35 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Komety + The Stubs w Fabryce!

Komety, The Stubs

KOMETY + THE STUBS

Otwarcie bram: 18:00
Start: 19:00

Wspólna trasa koncertowa KOMET i THE STUBS jest wyjątkową okazją do zobaczenia na jednej scenie dwóch ważnych i ciekawych warszawskich zespołów. Obie grupy aktywnie koncertują na różnych szerokościach geograficznych propagując swoje oryginalne spojrzenie na rock'n'roll. Tym razem łączą swoje siły by przez kilka jesienno-zimowych weekendów pojawić się w najciekawszych koncertowniach w kraju. Serdecznie zapraszamy na koncert!

Komety
https://youtu.be/CosB9TVnoEM
https://youtu.be/lCxNqQgGjIc

http://www.komety.com/

Komety to warszawska grupa powstała na gruzach legendarnej Partii. Zespół został uformowany przez lidera Partii - Lesława (gitara, wokal, muzyka, słowa) w roku 2002 .Od tego czasu warszawska grupa nagrała sześć krążków studyjnych i jeden koncertowy. Ostatni album, „Paso Fino”, został wydany w roku 2014.
Oryginalna, nawiązująca do bogactwa brzmień minionych dekad twórczość Komet zjednała im fanów nie tylko w kraju, ale i za granicą. Komety koncertowały m.in. w Meksyku. Tam też w 2008 roku ukazała się anglojęzyczna wersja albumu „The Story of Komety” zawierającego największe przeboje zespołu. Wiele nagrań ukazało się na składankach m.in. w USA, Francji, Finlandii, Niemczech, Japonii i Rosji.

The Stubs
https://youtu.be/85kdELSNJsk
https://youtu.be/RTMvHOFvGqk

http://www.thestubswarsaw.com/

The Stubs to warszawski zespół, swoją muzykę nazywający niskobudżetowym rock'n'rollem. Na koncie mają LP "The Stubs" (2011, Antena Krzyku), EP "Kill Yourself" (2012, Instant Classic) oraz LP "Second Suicide" (2013, Instant Classic). 14 listopada 2014 premierę miał ich trzeci long play - "Social Death By Rock 'N' Roll". Zespół nieustannie koncertuje w kraju i zagranicą zaczynając od małych klubów i skłotów na dużych scenach festiwalowych kończąc. W sierpniu ich występ zarejestrowała kultowa rozgłośnia KEXP z Seatle.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK