Biletomat Koncerty Przeźmierowo Koncert Ani Dąbrowskiej

Koncerty: Koncert Ani Dąbrowskiej

Bilety na koncert

Koncert Ani Dąbrowskiej

termin

So, 19 Wrzesień 2015 godz. 19:00

miejsce

Centrum Kultury Przeźmierowo
Ogrodowa 13 a, 62-081 Przeźmierowo

organizator

Gminny Ośrodek Kultury „SEZAM”

Bilety


Standard

I Pula

dostępna do
So, 19 wrze 2015 16:00

43 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Ania Dąbrowska w Centrum Kultury w Przeźmierowie.

Ania Dąbrowska

Ania Dąbrowska zaśpiewa w Przeźmierowie

Głośno zrobiło się o niej na początku wieku. Od kilku lat Ania Dąbrowska, bo o niej mowa, nieprzerwanie znajduje się w ścisłej czołówce najciekawszych wokalistek młodego pokolenia. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów, ciekawy repertuar i świetny zespół gwarantują znakomity koncert. Odbędzie się on w sobotę 19 września o godz. 19 w Centrum Kultury w Przeźmierowie.
Ania Dąbrowska szerokiej publiczności znana jest od 2002 roku, gdy trafiła do pierwszej dziesiątki finalistów programu „Idol”. Debiutowała dwa lata później albumem „Samotność po zmierzchu”. Na koncie ma pięć płyt, na których znalazły się takie przeboje jak „Trudno mi się przyznać”, „Charlie, Charlie”, czy „Nigdy więcej nie tańcz ze mną”. Ostatni dotąd studyjny album „Bawię się świetnie” ukazał się trzy lata temu, a tytułowy utwór również stał się przebojem.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.