Biletomat Bilety na Koncert Charytatywny dla Nury Nataah z Aleppo Koncert dla Nury, Matki z Aleppo

Koncerty: Koncert dla Nury, Matki z Aleppo

Bilety na koncert

Koncert dla Nury, Matki z Aleppo

termin

Wt, 18 kwietnia 2017 godz. 19:00

miejsce

Zet Pe Te
Dolnych Młynów 10, 31-124 Kraków

organizator

Krakowianki i Krakowianie wraz z Polską Misją Medyczną

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Studencki

I Pula

dostępna do
Wt, 18 kwi 2017 15:28

35 PLN

Wyprzedane


Normalny

I Pula

dostępna do
Wt, 18 kwi 2017 15:28

49 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Koncert Charytatywny dla Nury Nataah z Aleppo

Aga Zaryan
Grzegorz Turnau
Wassim Ibrahim wraz z Chórem w Kontakcie

Grupa mieszkańców i mieszkanek Krakowa oraz Polska Misja Medyczna / Polish Medical Mission zapraszają na Koncert Charytatywny dla Nury Nataah z Aleppo, 18 kwietnia, o g. 19 Zet Pe Te ul. Dolnych Młynów 10.

Wystąpią:
Aga Zaryan
Grzegorz Turnau
Wassim Ibrahim wraz z Chórem w Kontakcie

Kim jest Nura?
Ma 29 lat i pochodzi ze wschodniego Aleppo. Do niedawna mieszkała tam z mężem i czwórką małych dzieci: Zahrą, Sagarem, Ahmadem i Sheimą. W sierpniu 2016 roku jej dom został zbombardowany. Nura i jej dzieci zostali pod gruzami. Znaleziono ją z rocznym Ahmadem w ramionach, chłopiec zginął. Nie przeżyła też siedmioletnia Zahra. Z życiem uszli pięcioletni Sagar i dziesięcioletnia Sheima, która odniosła ciężkie obrażenia.
Nura również była ciężko ranna. Jej zmiażdżona prawa ręka musiała zostać amputowana powyżej ramienia. Nura obecnie przebywa w mieście Gaziantep w Turcji. Jest jedną z pacjentek doktora Mansoura Alaytrasha z syryjskiej organizacji Balsam Medical, z którą współpracuje Polska Misja Medyczna. Pilnie potrzebuje pomocy.

Wystarczy około 15 tysięcy złotych, aby pokryć koszty protezy ręki i przywrócić jej sprawność. Dlatego my - czyli grupa mieszkańców i mieszkanek Krakowa, których łączy to, że nie potrafią patrzeć obojętnie na tragedię dziejącą się w Syrii - we współpracy z Polską Misją Medyczną i przy wsparciu inicjatywy Witajcie w Krakowie i Koła Naukowego Studentów i Studentek Socjologii UJ - postanowiliśmy zorganizować Koncert dla Nury.

Klub Zet Pe Te charytatywnie odstąpił nam przestrzeń koncertową a MasterSound, nieodpłatnie przekazał nagłośnienie.
Artyści zrzekli się honorarium, a dochód z biletów zostanie w całości przeznaczony na zakup protezy dla Nury Nataah i leczenie jej 10-letniej córki Sheimy.

Bądźcie z nami 18 kwietnia! Pokażmy siłę solidarności tkwiącą w krakowianach i krakowiankach. Niech będzie to wydarzenie, które na jeden dzień połączy Kraków z Aleppo. Wyciągnijmy pomocną dłoń do Nury i pomóżmy jej odzyskać rękę!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na Koncert Charytatywny dla Nury Nataah z Aleppo

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.