Biletomat Koncerty Koncert Johna Portera

Koncerty: Koncert Johna Portera

Bilety na koncert

Koncert Johna Portera

termin

So, 13 lutego 2016 godz. 18:00

miejsce

DOM KULTURY W TARNOWIE PODGÓRNYM
ul. Ogrodowa 14, 62-080 Tarnowo Podgórne

organizator

Gminny Ośrodek Kultury „SEZAM”

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 13 lut 2016 15:00

27 PLN

Wyprzedane 

📄John Porter na Walentynki

John Porter

John Porter na Walentynki

Cztery lata temu mogliśmy posłuchać go w duecie z Anitą Lipnicką. Tym razem wystąpi w Tarnowie Podgórnym solo. John Porter, bo o nim mowa, wystąpi w Tarnowie Podgórnym.

Walijczyk, który w Polsce mieszka od 1976 roku jest jedną z barwniejszych postaci polskiej sceny muzycznej. Dość wspomnieć, że rok po przyjeździe wraz z Korą i Markiem Jackowskim zakładał zespół Maanam – Elektryczny Prysznic, który pod skróconą nazwą stał się jednym z najpopularniejszych zespołów lat ’80. W tym czasie John Porter grał już jednak osobno, z własnym zespołem. Debiutancka płyta „Helicopters” okazała się sporym sukcesem. Niespokojny artysta szybko zrezygnował z własnego zespołu rockowego, by wraz z Maciejem Zembatym śpiewać piosenki Leonarda Cohena.
Porter Band został reaktywowany w latach ’90. Szczególnie udana była płyta „Porter Band ‘99” na której towarzyszyli mu Krzysztof Zawadka, Marek ‘Bruno’ Chrzanowski, czy Piotr ‘Posejdon’ Pawłowski – wszyscy z doświadczeniem nabytym w czołowych rockowych zespołach. Na płytę „Psychodelikatesy” przygotowywany był wspólny utwór z Anitą Lipnicką, znaną z zespołu Varius Manx. Nieoczekiwanie ich losy splotły się na dłużej i zaowocowały trzema wspólnymi płytami.
To właśnie albumami nagranymi z Anitą Lipnicką J. Porter przypomniał o sobie szerokiej publiczności. „Bones of Love”, „Then and Now”, „Hold on”, czy „Death of Love” stały się wielkimi przebojami i przysporzyły artystom wielu prestiżowych nagród. Mieszkańcy naszej gminy mieli okazję zobaczyć ten duet na żywo w marcu 2012 roku.

Tym razem John Porter zagra w Tarnowie Podgórnym solo, z gitarą akustyczną. Koncert może być świetnym preludium do Walentynek, odbędzie się bowiem w sobotę, 13 lutego w Domu Kultury. Początek o godz. 18.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK