Biletomat Koncerty Koncert Mikromusic & Skubas w 9stóp ACKiS

Koncerty: Koncert Mikromusic & Skubas w 9stóp ACKiS

Bilety na koncert

Koncert Mikromusic & Skubas w 9stóp ACKiS

termin

Śr, 13 kwietnia 2016 godz. 19:00

miejsce

Klub 9stóp
ul. Piątkowska 92, Poznań

organizator

9 stop

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 05 kwi 2016 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 12 kwi 2016 23:59

40 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 13 kwi 2016 16:00

50 PLN

Wyprzedane 

📄Mikromusic & Skubas w 9stóp!

Mikromusic & Skubas

MIKROMUSIC - KONCERT „MATKA I ŻONY”

Wpuszczamy od godz. 19:00
Koncert: godz. 20:30

Grali trip-hop, grali jazz, dziś są nazywani przedstawicielami inteligentnego popu. Mikromusic to grupa łącząca piękne melodie, kunszt warsztatowy oraz wspaniałą koncertową energię. W 9stóp Akademickie Centrum Kultury i Sportu zagra koncert promujący album „Matki i żony”, który opowiada o świecie kobiet, matek, żon i kochanek. Gościnnie w trakcie koncertu wystąpi z zespołem Skubas.

„Matka i żony” to jedna z najbardziej energicznych płyt, które zespół nagrał do tej pory. Jeśli poprzednie albumy niosły ze sobą dużą ilość melancholii, na tej płycie można znaleźć sporo humoru i przyspieszony rytm. – opowiada Natalia Grosiak, wokalistka zespołu.

Nowa płyta Mikromusic ukazała się 2 października 2015 roku. Płytę zapowiedział singiel pod tytułem „Krystyno” (premiera miała miejsce na początku sierpnia), we wrześniu zaś ukazał się singiel „Bezwładnie”, w którym gościnnie w duecie z Natalią zaśpiewał Skubas. Kilka utworów, które znalazły się na płycie stanowią również ścieżkę dźwiękową w filmie „Chemia” w reżyserii Bartka Prokopowicza (Premiera filmu: 2.10.2015 (Polska), 4 lipca 2015 (świat)).
Autorem tekstów jest Natalia Grosiak. Jak również autorką muzyki, 3 utwory stworzyła sama, pozostałe 8 we współpracy z kolegą z zespołu i producentem albumu - Dawidem Korbaczyńskim.

Zespół w składzie: Natalia Grosiak – wokal Dawid Korbaczyński – gitara Robert Szydło - gitara basowa Robert Jarmużek – piano Adam Lepka - trąbka i instrumenty perkusyjne Łukasz Sobolak – perkusja

O albumie:
„Płyta jest bardzo babska, opowiada o świecie kobiet, matek, żon. Matek, które tracą dzieci ("Piękny chłop"), które obawiają się, czy zrobiły dobrze sprowadzając dziecko na taki okrutny świat ("Kostucha"), czy też spragnionych tak miłości, że doprowadzając aż do śmierci ("Pocałuj pochowaj"). Śmierć na tej płycie jest kobietą: cyniczną, zlęknioną, doświadczoną i okrutną.” – opowiada Natalia Grosiak. – „Dla mnie płyta jest przede wszystkim pracą nad tekstem. Pierwszy raz powstały piosenki wcale nie ładne. Bo do tej pory chciałam pisać ładne piosnki. Teraz piosenki opowiadają historie, a ja nie dążę do tego, aby było miło i przyjemnie.”

O klubie:
Klub 9stóp ACKiS to niecodzienna przestrzeń, w której połączenie znalazły bilard, sport, imprezy z DJami i dancefloorem oraz koncerty. To centrum, gdzie każdy znajdzie swój kawałek przestrzeni spędzając czas tak, jak lubi.
Na scenie klubu zagrały już takie gwiazdy jak: Voo Voo, Smolik & Kev Fox, Natalia Przybysz, Pink Freud, Chłopcy kontra Basia, Ania Rusowicz oraz wiele innych.

Klub 9stóp ACKiS to po prostu 800 m2 dobrej zabawy.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK