Biletomat Koncerty Kraków Koncerty Tak Brzmi Miasto 2017: KLUB ALCHEMIA

Koncerty: Koncerty Tak Brzmi Miasto 2017: KLUB ALCHEMIA

Bilety na koncert

Koncerty Tak Brzmi Miasto 2017: KLUB ALCHEMIA

termin

So, 11 listopada 2017 godz. 21:00

miejsce

Klub Alchemia
ul. Estery 5, Kraków

organizator

Fundacja Krakowska Scena Muzyczna

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I PULA

dostępna do
So, 11 lis 2017 18:00

20 PLN

Wyprzedane


 

📄Sasha Boole i Smoking Barrelz w Klubie Alchemia!

SASHA BOOLE
SMOKING BARRELZ

start: 21:00

Konferencja i festiwal Tak Brzmi Miasto 2017: WSPÓŁPRACA to już szóste wydarzenie organizowane pod marką Tak Brzmi Miasto! Skierowane jest przede wszystkim do branży muzycznej – menedżerów, animatorów, agencji, wydawnictw oraz do muzyków i zespołów samodzielnie zarządzających swoją karierą, ale także fanów żywo zainteresowanych sytuacją na polskim rynku muzycznym. 11-12 listopada w Krakowie, w kompleksie przy ul. Krakowskiej 41, na którego terenie znajdują się niezależne inicjatywy - przede wszystkim Teatr Nowy Proxima, ale też klubokawiarnia Literacka czy galeria sztuki Off-Frame spotykać się będziemy na panelach dyskusyjnych, warsztatach, wykładach i spotkaniach. Z kolei część festiwalowa odbędzie się w bliskim sąsiedztwie kompleksu, na Kazimierzu, w klubach Piękny Pies, Alchemia, Magazyn Kultury, Barka Alrina czy Drukarnia. Zagrają na niej krakowskie zespoły reprezentujące lokalne kolektywy muzyczne: RunForrest, Sonbird, Dziewczęta, Rivers.Real, Call of Cuckoo, Eluktrick, Artykuły Rolne, Smoking Barrelz i inne.

Widzimy się w listopadzie w Krakowie! A tak było w zeszłym roku podczas festiwalu Tak Brzmi Miasto:
https://www.youtube.com/watch?v=Vt7Wmm1GZ_0

KLUB ALCHEMIA

21.00 - 21.45 - SASHA BOOLE

To jeden z najważniejszych i najbardziej aktywnych przedstawicieli ukraińskiej sceny alternatywnej. Gra country i folk zmieszane z whisky, ciekawymi, budzącymi emocje opowieściami oraz ciągłą podróżą.

Lubisz Boba Dylana, Johnny’ego Casha, King Dude’a albo Neila Younga? Prawdopodobnie polubisz też Sashę. Artysta gra na kilku instrumentach.
W ciągu trzech ostatnich lat ten trubadur zagrał w Polsce ponad 130 razy! Dostał też pierwsze zaproszenia na festiwale oraz występy w innych krajach. Grał w Czechach, Holandii, Belgii, Szwajcarii i Niemczech oraz na Słowacji i Islandii, gdzie słuchacze przyjęli go bardzo entuzjastycznie.

W kwietniu 2017 roku Sasha dokonał niebywałej rzeczy – zagrał 24 koncerty w 24 miejscach w 24 godziny! Akcję przeprowadzono w Łodzi. Koncerty odbyły się w klubach, ale też na dworcach, w domach dziecka, szpitalach, przedszkolach i rozgłośniach radiowych.

Latem 2017 roku został wydany trzeci album artysty „Golden Tooth” (Borówka Music).

Tymczasem pora na kolejną trasę Sashy!

FB: www.facebook.com/sashabooleofficial

22.00 - 23.00 - SMOKING BARRELZ

Groove, beat, riff, rap i przytup, theremin, odlot, trans, przestrzeń, chyba też jakieś narkotyki, ale nam nic o tym nie wiadomo. I to wszystko w duecie gitara + bęben. Publiczność buja się w miarowym tempie, uśmiecha się nieznacznie, znajdują się chyba w jakiejś dziwnej, odległej krainie. To z ludźmi robi Smoking Barrelz. Zrobią i z Tobą jeśli tylko uwierzysz w ich historię.

FB: https://www.facebook.com/SmokingBarrelzPL/

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK