Biletomat Koncerty Kortez

Koncerty: Kortez

Bilety na koncert

Kortez

termin

Czw, 22 października 2015 godz. 20:00

miejsce

SPOT.
Dolna Wilda 87, 61-501 Poznań

organizator

Automatik

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 22 paź 2015 17:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄Kortez wystąpi w poznańskim klubie Spot

Kortez

Kortez, jedno z największych objawień polskiej sceny ostatnich miesięcy, już 22 października na koncercie w Poznaniu.

Artysta wystąpi w poznańskim klubie Spot przy Dolnej Wildzie. Muzyk, którego przebój „Zostań” podbija radiowe playlisty, będzie promował swój debiutancki album „Bumerang”.

Muzykuje od najmłodszych lat, jednak dopiero niedawno podbił serca szerszej publiki, przede wszystkim za sprawą kameralnej i poruszającej piosenki „Zostań”. Męski wokal, liryczna kompozycja i szczery, intymny tekst zachwyciły odbiorców tym, co we współczesnej muzyce rzadkie i cenne: autentycznością i prostotą przekazu. Utwór od pół roku nie schodzi z listy przebojów „Trójki”. W ostatnich notowaniach doskonale radzi sobie także nowa kompozycja Korteza „Od dawna już wiem”. 26-letni kompozytor i wokalista swoją muzyczną przygodę zaczynał jako pianista i puzonista.

Śpiewa od kilku lat i na początku 2014 roku podpisał kontrakt z wytwórnią Jazzboy Records. Podobno podczas pierwszej dwutygodniowej sesji w Warszawie zarejestrował aż 66 piosenek. Najlepsze z nich usłyszymy na krążku „Bumerang”, który ukaże się pod koniec września, a także podczas poznańskiego koncertu w klubie Spot - już 22 października.

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK