Biletomat Koncerty Kortez

Koncerty: Kortez

Bilety na koncert

Kortez

termin

Nd, 13 marca 2016 godz. 20:00

miejsce

Centrum Kultury Zamek
Święty Marcin 80/82, 61-001 Poznań

organizator

Automatik

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 13 mar 2016 16:00

60 PLN

Wyprzedane 

📄Drugi koncert Korteza w Poznaniu

Kortez + zespół

KKortez na wiosnę powraca do Poznania z towarzyszeniem zespołu! Tym razem Kortez z grupą zaprzyjaźnionych muzyków zagra w Sali Wielkiej CK Zamek.

Album Korteza „Bumerang” to z pewnością najgłośniej komentowany debiut 2015 roku. Płyta dotarła na szczyty listy sprzedaży Olis, zaś piosenki „Zostań” i „Od dawna już wiem” podbiły serca słuchaczy Listy Przebojów Radiowej Trójki. Pochodzący z Podkarpacia twórca muzykuje od najmłodszych lat , gra na fortepianie, gitarze i puzonie. Przez długi czas imał się dorywczych zajęć: pracował fizycznie w lesie i na budowie, był ochroniarzem, uczył też muzyki w przedszkolu. Jego występ w eliminacjach programu „Must Be The Music” zachwycił Pawła „Uzka” Jóźwickiego z Jazzboy Records. Owocem ich współpracy jest album „Bumerang”. Męski wokal, proste, liryczne kompozycje i szczere teksty zachwyciły odbiorców tym, co we współczesnej muzyce rzadkie i cenne: autentycznością i prostotą przekazu. „Kortez jako twórca jest mieszaniną bluesmana, songwritera, wokalisty popowego, introwertyka i szczerego faceta w dobrych proporcjach.” pisała w Onecie Kaśka Paluch. Recenzent „Polityki” Mirosław Pęczak dodawał „To rodzaj szczerości artysty i szczerości sztuki, która bierze się nie tylko z osobistego doświadczenia, ale też (i może przede wszystkim) z talentu twórcy.”

Po wydaniu albumu Kortez zagrał serię wyprzedanych koncertów klubowych. Na wiosnę 2016 wreszcie pokaże się szerszej publiczności, z towarzyszeniem zaprzyjaźnionych muzyków. Jak sam zapowiada - niektóre piosenki nie zmienią formy, by ich przekaz pozostał prawdziwy i prosty. Pozostałe, które wykona z kolegami, wreszcie zabrzmią tak jak to sobie dawno wymarzył. Zapraszamy na niezwykły wieczór z Kortezem 12 marca 2016.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK