Biletomat Koncerty Kroki // Kayax Stage // Grizzly Gin Bar

Koncerty: Kroki // Kayax Stage // Grizzly Gin Bar

Bilety na koncert

Kroki // Kayax Stage // Grizzly Gin Bar

termin

Czw, 02 listopada 2017 godz. 20:00

miejsce

GRIZZLY GIN BAR
ul. WILCZA 46, 00-679 Warszawa

organizator

Grizzly Gin Bar / Sznycel Sp. z.o.o. Sp.K

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 31 paź 2017 15:06

30 PLN

Wyprzedane 

📄KONCERT ODWOŁANY

KROKI

start: 20:00

Kayax Stage oraz Grizzly Gin Bar przedstawiają: Kroki.

Kroki to wypadkowa trzech muzycznych światów. Zespół tworzą producent Szatt, wokalista Jaq Merner i basista Paweł Stachowiak.

Inspiracje muzyczne czerpią z jazzu, soulu, indie rocka, a to wszystko okraszone jest eksperymentalną elektroniką i charakterystycznym głosem frontmana. Mimo tak szerokich muzycznych wpływów, Kroki stworzyły spójną brzmieniowo całość, a ich debiutancki materiał to przykład na to czym zaowocować może spotkanie trzech artystycznych indywidualności. Epka Stairs zachwyca brzmieniami, harmoniami i emocjami. To siedem utworów, wśród których są nastrojowe, melancholijne piosenki, ale także mocniejsze, taneczne kompozycje.

COVER ME: www.youtube.com/watch?v=mTo243Jckhw

Kroki zwróciły na siebie uwagę świetną sesją live nagraną dla cyklu Sofar, a ich występ jest jednym z najpopularniejszych pośród polskich wykonawców.

EYES: https://www.youtube.com/watch?v=Pb8vKBsyxUc
Kolejnym ważnym wydarzeniem dla zespołu był występ na zeszłorocznej edycji Spring Break w Poznaniu - jego efektem jest podpisanie kontraktu wydawniczego z Kayaxem. Debiutancki materiał ukazał się w październiku 2016. Jego świetne przyjęcie zaowocowało współpracą wizerunkową z marką IKEA a także wieloma nominacjami do nagród m.in. Fryderyków, Munoludów czy nagród Gazety Wyborczej - Warto.

PS FREEDOM: https://www.youtube.com/watch?v=npRf604hjdo

Warszawski koncert jest ostatnim, gdzie będzie zaprezentowany pierwszy materiał przeplatany nowymi kompozycjami. Zaraz po nim zespół zamyka się w studio, gdzie już powstają zarysy nowego albumu.

02.11.2017
Start: 20:00
Bilety: 30/40 w dniu koncertu

Patroni medialni:
Co Jest Grane24 Chillizet Music is

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK