Biletomat Koncerty Krzysztof Zalewski

Koncerty: Krzysztof Zalewski

Bilety na koncert

Krzysztof Zalewski

termin

Czw, 23 lutego 2017 godz. 20:00

miejsce

Klub Stodoła
ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

organizator

Stodoła

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 01 lut 2017 23:59

40 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 23 lut 2017 14:53

50 PLN

Wyprzedane

 

📄Krzysztof Zalewski z nowym albumem w Warszawie

Krzysztof Zalewski

otwarcie drzwi – 19:00
start koncertu – 20:00

Debiutancką płytę - rockową, ostrą, surową - wydał zaraz po wygranej "Idola" w 2004 i po jakimś czasie słuch po nim zaginął – ale to nie znaczy, że Zalef zrezygnował z muzyki. Wręcz przeciwnie! Terminował u Nosowskiej i w Heyu, grał w Muchach i Japoto, występował z Brodką, a nawet zagrał w filmie. Uzbrojony w te doświadczenia Zalewski zadebiutował ponownie, albumem „Zelig”. To płyta - wyzwanie rzucone dzisiejszej muzyce popularnej: 10 rockowych piosenek, ambitnych i chwytliwych zarazem. Dla wszystkich, ale nie dla każdego. Tą płytą zaistniał w świecie muzyki alternatywnej i zagrał setki koncertów w całej Polsce.

Rok 2016 to nowa odsłona - płyta "Złoto". I jest na pewno najbardziej osobista, a zarazem najbardziej przystępna i przebojowa płyta Krzysztofa Zalewskiego. To taki materiał, który skupia w sobie wszystkie jego dotychczasowe doświadczenia, jako wokalisty, multiinstrumentalisty, kompozytora i tekściarza. Pierwszym singlem tej płyty była wydana wiosną "Luka", a drugi singiel - "Miłość Miłość" właśnie miał swoją premierę w stacjach radiowych.

ZAPRASZAMY

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Krzysztofa Zalewskiego

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK