Biletomat Koncerty Poznań Krzysztof ZALEWSKI SOLO ACT

Koncerty: Krzysztof ZALEWSKI SOLO ACT

Bilety na koncert

Krzysztof ZALEWSKI SOLO ACT

termin

Czw, 03 grudnia 2015 godz. 20:00

miejsce

Pod Minogą
Nowowiejskiego 8, 61-647 Poznań

organizator

Good Taste Production sp. z o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Śr, 25 lis 2015 14:02

25 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Czw, 03 gru 2015 14:43

35 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Koncert Krzysztofa Zalewskiego w klubie Pod Minogą

Krzysztof Zalewski

Good Taste Production zaprasza na koncert Krzysztof ZALEWSKI SOLO ACT, który odbędzie się 3 grudnia w poznańskiem klubie Pod Minogą.

KRZYSZTOF ZALEWSKI - muzyk, kompozytor, autor tekstów, uważany za jednego z najlepszych wokalistów w Polsce. Po wydaniu debiutanckiej płyty Pistolet zniknął na 9 lat z pierwszego planu na scenie. W tym czasie szlifował swój warsztat i zdobywał doświadczenie. Występował przez ten okres na scenie w zespołach: Nosowska, HEY, Muchy czy BRODKA. W 2013 roku powrócił z autorską płytą "ZELIG". To album wymagający, szukający nowych dróg, nie dający się zagrzebać w rutynie. Tego lata Zalewski stanowił wraz z Organkiem trzon zespołu Męskie Granie Orkiestra na trasie MG.

Budyń (Pogodno) mówi o jego muzyce że "to narracje przepełnione miłością, tęsknotą, odwagą, nadzieją, strachem i całym spektrum młodego serca, spragnionego życia w każdej jego nieprzewidywalnej magnetycznej odsłonie.”. Obecnie Zalef pracuje już nad kolejnym albumem, a w oczekiwaniu na jego premierę odbędzie się krótka trasa ZALEWSKI SOLO ACT, na której wystąpi w solowej odsłonie którą Krzysztof nazywa cyrkiem ZALEWSKI...

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK