Biletomat Koncerty LACRIMAS PROFUNDERE, Crazy Juliet, Kickstarter Ritual - KONCERT ODWOŁANY!

Koncerty: LACRIMAS PROFUNDERE, Crazy Juliet, Kickstarter Ritual - KONCERT ODWOŁANY!

Bilety na koncert

LACRIMAS PROFUNDERE, Crazy Juliet, Kickstarter Ritual - KONCERT ODWOŁANY!

termin

So, 03 czerwca 2017 godz. 19:00

miejsce

Klub Stodoła
ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

organizator

Stodoła

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (miejsca stojące)

Standard (miejsca stojące)

dostępna do
Śr, 24 maj 2017 16:17

100 PLN

Wyprzedane


Standard (miejsca stojące)

Standard (miejsca stojące)

dostępna do
So, 03 cze 2017 15:00

110 PLN

Wyprzedane 

📄LACRIMAS PROFUNDERE w klubie Stodoła!

Lacrimas Profundere
Crazy Juliet
Kickstarter Ritual

otwarcie drzwi 18:00 | start koncertu 19:00 

Niemiecka metalowa formacja Lacrimas Profundere już 3 czerwca po raz pierwszy wystąpi w Polsce! Zespół będzie promował w warszawskim klubie Stodoła swój najnowszy, piętnasty już album, zatytułowany "Hope is Here". Grupa znana z wykonywania muzyki gothic metal, doom metal oraz rock gotycki zaprezentuje się na Open Stage. Bilety w sprzedaży!

Zespół powstał w 1993 roku, z inicjatywy gitarzysty Oliviera Schmida. W tamtym okresie w brzmieniu grupy Lacrimas Profundere dominował melancholijny doom metal. W początkowych latach kariery zespołu, jego twórczość była inspirowana przede wszystkim albumem „The Silent Enigma” Anathemy. Jednak po wydaniu albumu „Burning: A Wish” zespół zdecydowanie zerwał z dotychczasową koncepcją, rezygnując z growlu, kobiecego śpiewu, ciężkich gitar, doom metalowych temp, przeobrażając się tym samym w kapelę prezentującą rock gotycki.

Dziś formacja ma na swoim koncie występy w 29. krajach, sprzedaż ponad 100,000 płyt oraz odwiedziny najodleglejszych zakątków świata. Muzycy koncertowali już m.in. w Tokio oraz Pekinie. Mimo dotychczasowych sukcesów, zespół nie osiadł na laurach i nieustannie dąży do muzycznej perfekcji.

Dotychczas grupa wydała piętnaście albumów studyjnych, spośród których pierwszy - "...And the Wings Embraced Us" - ukazał się w 1995 roku. Ostatnim albumem zespołu jest krążek "Hope Is Here", który trafił do sprzedaży w ubiegłym roku. - Nigdy nie pracowaliśmy razem tak ciężko i tak dobrze, jako zespół ludzi. Wcześniej, pracowaliśmy nad tworzeniem piosenek osobno, spotykając się tylko na krótko w salach prób - zdradził Oliver. Na krążku "Hope Is Here" można usłyszeć efekt trzymiesięcznej pracy w studio, w trakcie której muzycy pozwolili sobie w pełni na dopracowanie swoich wizji. Na żywo będzie można usłyszeć je w Stodole już 3 czerwca!

Na wszystkich uczestników wydarzenia będzie czekał ogromny wybór oficjalnych gadżetów artystów, m.in.: oryginalne koszulki, płyty, kalendarze, plakaty z autografem oraz wiele innych. Organizatorzy koncertu przygotują dwa stoiska z merchandisingiem. Oficjalne gadżety będzie można zakupić przed koncertem, w trakcie oraz po koncercie. Po koncercie także rozdanie autografów, podpisanie płyt.

Jako support wystąpią zespoły CRAZY JULIET oraz KICKSTARTER RITUAL.

ZAPRASZAMY!

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl