Biletomat Koncerty Lady Pank, koncert + after party!

Koncerty: Lady Pank, koncert + after party!

Bilety na koncert

Lady Pank, koncert + after party!

termin

Pt, 18 marca 2016 godz. 21:00

miejsce

Klub Bohomass
Kapitulna 4, 25-011 Kielce

organizator

Bohomass Lab

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Stojące

Stojące

dostępna do
Nd, 14 lut 2016 23:59

80 PLN

Wyprzedane


Siedzące nienumerowane

Siedzące nienumerowane

dostępna do
Nd, 14 lut 2016 23:59

100 PLN

Wyprzedane


Stojące

Stojące

dostępna do
Pt, 18 mar 2016 16:00

100 PLN

Wyprzedane


Siedzące nienumerowane

Siedzące nienumerowane

dostępna do
Pt, 18 mar 2016 16:00

120 PLN

Wyprzedane 

📄Lady Pank

Lady Pank

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej legendarnych polskich zespołów rockowych. Założony w 1981 roku przez Jana Borysewicza, jednego z najbardziej uznanych i uzdolnionych polskich kompozytorów i gitarzystów. Wraz z wokalistą Januszem Panasewiczem stanowią trzon grupy, która, z krótkimi przerwami, już od 35 lat błyszczy na polskiej scenie muzycznej.

21:00 Rozgrzewka kulturalna
22:30 Lady Pank
00:00 After Party

Przeboje: "Mniej Niż Zero", "Kryzysowa Narzeczona", "Tańcz Głupia, Tańcz", "Mała Lady Punk", "Zamki na Piasku", "Zawsze Tam, Gdzie Ty", "Sztuka Latania", "Wciąż Bardziej Obcy", "Vademecum Skauta", "Zostawcie Titanica", "Marchewkowe Pole", "Tacy Sami", "Na Co Komu Dziś" czy "Stacja Warszawa" na stałe weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i wychowały już dwa pokolenia słuchaczy".

Podczas blisko 35-letniej działalności zespół wydał ponad 20 płyt, które pobiły wszelkie rekordy sprzedaży czyniąc Lady Pank najbardziej utytułowanym zespołem rockowym w Polsce. W 2012 roku ukazał się album Lady Pank "Symfonicznie", który do dziś utrzymuje się na liście największych bestsellerów muzycznych OLIS. W maju tego roku ukazał się album "akustycznie" będący zapisem akustycznej trasy koncertowej. Na pierwszą połowę 2016 roku zaplanowana jest kolejna premierowa płyta Lady Pank.

Lady Pank jest pierwszym polskim zespołem, który posiada własne oficjalne internetowe radio "Rmf Lady Pank" dostępne w serwisie internetowym rmfon.pl.

W 2016 roku przypada jubileusz 35-lecia istnienia zespołu. Z tej okazji przygotowywany jest szereg wydarzeń medialnych i jubileuszowa trasa koncertowa. Koncerty Lady Pank to prawie dwugodzinna lawina przebojów, które zna każdy i eksplozja energii, niepowtarzalne brzmienie gitary Jana Borysewicza i charyzmatyczny wokal Panasewicza.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK