Biletomat Koncerty LAMB

Koncerty: LAMB

Bilety na koncert

LAMB

termin

Śr, 10 grudnia 2014 godz. 19:00

miejsce

Basen Artystyczny / Opera OFF
Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa

organizator

Good Music Productions

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pt, 05 gru 2014 10:26

100 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Czw, 04 gru 2014 12:00

120 PLN

Wyprzedane


2 bilety w cenie 1 - PROMOCJA

III Pula

dostępna do
So, 06 gru 2014 12:00

120 PLN

Wyprzedane


Standard

IV Pula

dostępna do
Śr, 10 gru 2014 17:00

120 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Koncert Lamb w warszawskim Basenie

LAMB

2 bilety w cenie 1 - PROMOCJA

Z okazji Mikołaja mamy dla Was podwójne bilety na Lamb w Warszawie i Wrocławiu (wyłacznie miejsca stojące) w promocyjnej cenie! Tylko teraz możesz kupić 2 bilety w cenie 1 (max 6 biletów w jednej transakcji)! Promocja potrwa od 12:00 w czwartek (04.12) do 12:00 w sobotę (06.12)!

UWAGA!  Osoba zamawiająca otrzyma jeden bilet uprawniający do wejścia 2 osób na koncert! 

Obie osoby muszą wejść na koncert w tym samym czasie!

Trzy lata po wydaniu znakomicie przyjętego przez krytyków albumu "Five", Lamb wraca z nowym krążkiem i europejską trasą! Zespół wystąpi 10 grudnia w warszawskim klubie Basen!

Wejście od gordz. 19:00

Start koncertu godz. 20:00

Lamb to legendarny i kultowy brytyjski duet, wyrosły na stylistyce bristol sound i trip hopu. Obok Massive Attack, Portishead i Hooverphonic - Lamb udowadnia, iż muzyka elektroniczna może mieć romantyczną twarz. Charyzmatyczna wokalistka i autorka tekstów - Lou Rhodes oraz producent i multinstrumentalista Andy Barlow, stworzyli niepowtarzalny styl łączący liryczną wokalistykę z ambientowymi, trip-hopowo jazzowymi pulsacjami. Ich niezwykłe produkcje oscylują pomiędzy lirycznymi, ambientowymi balladami, mrocznych trip hopem, aż po drapieżny i nerwowy drum’n’bass.

Mają swym koncie 5 albumów i 3 kompilacje, na których pojawiły się kultowe już dziś utwory jak: Gabriel, Górecki, Heaven, Angelica, Lullaby , Cottonwool czy God Bless. W 2004 roku duet oficjalnie zawiesił swoją działalność, zaś jego twórcy skoncentrowali się na własnych, solowych projektach. Ostatni wspólny koncert Barlow i Rhodes zagrali w amsterdamskim klubie Paradiso we wrześniu 2004. Pamiętny występ został zarejestrowany na potrzeby płyty DVD, która nigdy się nie ukazała. Na początku 2009 roku świat obiegła sensacyjna wiadomość o wznowieniu działalności koncertowej duetu. W ramach trasy w 2009 zespół po raz pierwszy odwiedził Polskę i zagrał pamiętny koncert w warszawskim Palladium. Ogromny sukces trasy koncertowej zachęcił duet do powrotu do studia i pracy nad swoim piątym studyjnym albumem. W 2011 roku ukazał się nowy krążek "Five".

Na początku tego roku powrócili do studia i właśnie kończą pracę na swoim szóstym albumem - "Backspace Unwind", którego premiera odbędzie się w październiku. Nowy materiał zaprezentują podczas swojego europejskiego tournée!

http://lambofficial.com/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Lamb

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK