Biletomat Koncerty Lao Che

Koncerty: Lao Che

Bilety na koncert

Lao Che

termin

Pt, 27 stycznia 2017 godz. 20:00

miejsce

CK Wiatrak
Wolności 395, 41-806 Zabrze

organizator

CK Wiatrak

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Starndard

Starndard

dostępna do
Pt, 27 sty 2017 16:00

45 PLN

Wyprzedane 

📄Lao Che w CK Wiatrak!

Lao Che

Wejście do klubu od 19:00, start: 20:00

Lao Che to zespół założony w Płocku w 1999 roku, który do tej pory wydał 6 albumów. Trudno jednoznacznie sklasyfikować muzykę, którą grają. Mieszanina rocku, folku, muzyki ilustracyjnej, z dodatkiem elementów słuchowiska i piosenki aktorskiej.

Choć tytuł najnowszego wydawnictwa nawiązuje do Brzechwy i jego "Brzechwa dzieciom", nie jest to wcale płyta dla dzieci. To płyta dla dorosłych dzieci, dla tych, którzy mają dzieci i dla wszystkich, którzy byli kiedyś dziećmi. Jest to najbardziej spontanicznie i żywiołowo stworzona płyta w dotychczasowym dorobku grupy, a do tego bardzo melodyjna i śpiewna. Produkcją płyty "Dzieciom" zajął się Piotr "Emade" Waglewski.

Recenzje mówią same za siebie: Zaskoczenie i świetna muzyka. I świetne teksty... „Dzieciom” to kolejny bardzo mocny punkt w dyskografii zespołu. (Teraz Rock), Każdy numer jest na "Dzieciom" wydarzeniem, zarówno jeśli chodzi o tekst, jak i warstwę muzyczną. (dziennik.pl), Szacun, Lao Che, znów wam się udało! (Onet.pl).

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK