Biletomat Koncerty LECH JANERKA

Koncerty: LECH JANERKA

Bilety na koncert

LECH JANERKA

termin

Nd, 25 września 2016 godz. 18:00

miejsce

Centrum Kultury Przeźmierowo
Ogrodowa 13 a, 62-081 Przeźmierowo

organizator

Gminny Ośrodek Kultury „SEZAM”

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 25 wrz 2016 14:00

28 PLN

Wyprzedane 

📄Lech Janerka w Przeźmierowie!

LECH JANERKA

Choć jego twórczość nigdy nie była kierowana do masowego słuchacza, kilka jego piosenek wdarła się do kanonu największych polskich przebojów. Lech Janerka wystąpi w Centrum Kultury Przeźmierowo.

Jeden z najciekawszych tekściarzy, znakomity basista i wokalista karierę muzyczną zaczynał na początku lat ’80 z zespołem Klaus Mittfoch. Jego jedyny album stał się wydarzeniem i do dziś należy do najważniejszych płyt w historii polskiego rocka i nowej fali. Czytelnicy magazynu „Tylko Rock” uznali go nawet za album dekady. To z tej płyty pochodzą takie utwory, jak „Strzeż się tych miejsc”, „Ewolucja rewolucja i ja”.
Od 1984 Lech Janerka prowadzi karierę solową. Wykreował takie przeboje, jak „Konstytucje”, „Niewalczyk”, „Jezu jak się cieszę”, czy popularny 10 lat temu „Rower”. To nie przeboje, lecz wartościowe albumy są jednak wizytówką artysty. Nagrywa je rzadko, a każda płyta jest dopracowana w najmniejszym szczególe.
Równie rzadko można go zobaczyć na scenie. Tym bardziej warto skorzystać z okazji i wybrać się na koncert do Centrum Kultury Przeźmierowo. Odbędzie się on w niedzielę, 25 września o godz. 18.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK