Biletomat Koncerty LEROY SANCHEZ

Koncerty: LEROY SANCHEZ

Bilety na koncert

LEROY SANCHEZ

termin

Pon, 23 stycznia 2017 godz. 20:00

miejsce

Proxima
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa

organizator

Follow The Step

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 23 sty 2017 18:00

59 PLN

Wyprzedane 

📄Leroy Sanchez w warszawskiej Proximie

LEROY SANCHEZ

Agencja Follow The Step ma ogromną przyjemność zaprosić Was na pierwszy w Polsce koncert Leroya Sancheza. Artysta odwiedzi nas 23 stycznia i zaśpiewa w warszawskiej Proximie. Leroy Sanchez to 25-letni popowy wokalista, urodziny w Hiszpanii. Popularność na całym świecie zdobył dzięki temu, że nagrywa covery największych muzycznych hitów. Jego akustyczne wersje piosenek to kawałki autorstwa m.in. Adele, Sia, Rihanny i Justina Timberlake’a. Obecnie może pochwalić się 80 milionami wyświetleń oraz 900,000 subskrypcji w serwisie YouTube. Swoją karierę zaczął w roku 2010, kiedy jego filmiki odkrył Jim Jonsin – amerykański producent współpracujący z Beyonce czy Lil Wayne’m. Szybko po tym Leroy został zakontraktowany w wytwórni Rebel Rock. Aktualnie artysta przebywa w Los Angeles i pracuje nad swoją debiutancką płytą.

W styczniu 2017 roku będziecie mieli okazję zapoznać się z jego wokalem, a być może także autorską twórczością. Leroy Sanchez jest idolem nastolatków na całym świecie. Wierzymy, że i w Polsce ma ogromne rzesze wielbicieli!

Najwierniejsi fani mają również okazję do osobistego spotkania z Leroy’em dokupując do swojego biletu opcję VIP Meet&Great. Więcej szczegółów na stronie: http://www.leroysanchez.com

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!