Biletomat Koncerty LEROY SANCHEZ

Koncerty: LEROY SANCHEZ

Bilety na koncert

LEROY SANCHEZ

termin

Pon, 23 stycznia 2017 godz. 20:00

miejsce

Proxima
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa

organizator

Follow The Step

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 23 sty 2017 18:00

59 PLN

Wyprzedane 

📄Leroy Sanchez w warszawskiej Proximie

LEROY SANCHEZ

Agencja Follow The Step ma ogromną przyjemność zaprosić Was na pierwszy w Polsce koncert Leroya Sancheza. Artysta odwiedzi nas 23 stycznia i zaśpiewa w warszawskiej Proximie. Leroy Sanchez to 25-letni popowy wokalista, urodziny w Hiszpanii. Popularność na całym świecie zdobył dzięki temu, że nagrywa covery największych muzycznych hitów. Jego akustyczne wersje piosenek to kawałki autorstwa m.in. Adele, Sia, Rihanny i Justina Timberlake’a. Obecnie może pochwalić się 80 milionami wyświetleń oraz 900,000 subskrypcji w serwisie YouTube. Swoją karierę zaczął w roku 2010, kiedy jego filmiki odkrył Jim Jonsin – amerykański producent współpracujący z Beyonce czy Lil Wayne’m. Szybko po tym Leroy został zakontraktowany w wytwórni Rebel Rock. Aktualnie artysta przebywa w Los Angeles i pracuje nad swoją debiutancką płytą.

W styczniu 2017 roku będziecie mieli okazję zapoznać się z jego wokalem, a być może także autorską twórczością. Leroy Sanchez jest idolem nastolatków na całym świecie. Wierzymy, że i w Polsce ma ogromne rzesze wielbicieli!

Najwierniejsi fani mają również okazję do osobistego spotkania z Leroy’em dokupując do swojego biletu opcję VIP Meet&Great. Więcej szczegółów na stronie: http://www.leroysanchez.com

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK