Biletomat Koncerty Lianne La Havas

Koncerty: Lianne La Havas

Bilety na koncert

Lianne La Havas

termin

Wt, 17 listopada 2015 godz. 19:00

miejsce

Klub Palladium
ul. Złota 9, 00-019 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (siedzące / balkon)

I Pula

dostępna do
Wt, 17 lis 2015 13:50

90 PLN

Wyprzedane


Standard (miejsca stojące / parter)

I Pula

dostępna do
Wt, 17 lis 2015 13:50

79 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Lianne La Havas w Warszawie!

Lianne La Havas

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy jednego wieczora chcieliby zobaczyć występy Lianne La Havas i Ariel Pink! Dzięki skoordynowaniu harmonogramów koncertów fani będą mogli uczestniczyć w obu wydarzeniach!

Lianne La Havas
19:00 - wejście, 19:30 - start

Ariel Pink
20:00 - wejście, 20:45 - start

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na koncert Lianne La Havas! Artystka wystąpi w warszawskim Palladium 17 listopada.

Lianne La Havas debiutowała w 2012 roku płytą „Is Your Love Big Enough?”, która dotarła do czwartego miejsca zestawienia UK Album Chart i zdobyła tytuł Album of The Year serwisu iTunes. Po zakończeniu trasy promującej to wydawnictwo Lianne, która ma jamajskie i greckie korzenie, wyjechała na długie wakacje do Kingston. Ta podróż miała bardzo silny wpływ na nagranie jej najnowszej płyty i stanowi podstawę jej inspiracji. „Blood” ukaże się 31 lipca. Wydawnictwo zapowiada singiel „Unstoppable”, który spotkał się ze świetnym przyjęciem – pojawił się na playlistach m.in. BBC Radio 1 i Radio 2, a sama artystka zachwyciła występem w programie „Later…with Jools Holland”: https://youtu.be/jUGVjcL0OgI. Apetyt na drugą płytę Lianne zwiększył dodatkowo jej świetny występ na tegorocznym festiwalu Glastonbury (https://www.youtube.com/watch?v=VlJ21FL38ik) gdzie usłyszeć można było kolejną zapowiedź „Blood” – singlowe nagranie „What You Don’t Do”. Imponująca jest również lista artystów, z którymi Lianne miała okazję pracować nad nowym albumem – oprócz słynnego producenta reggae i dancehall Stephena McGregora, wokalistkę wsparli: Paul Epworth (Florence & The Machine, Adele, FKA Twigs), Matt Hales, Howard Lawrence z duetu Disclosure, Jamie Lidell i Mark Batson (producent m.in. Alicii Keys, Indii.Arie).

Nikogo nie powinno więc dziwić, że przez zagraniczne media już w tym momencie La Havas określana jest mianem wielkiej nadziei neo-soulu, „The Guardian” porównał ją na swoich łamach do Jill Scott i Lauryn Hill, a do grona jej zadeklarowanych fanów zalicza się sam Prince!

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK