Biletomat Koncerty Lindsey Stirling - Kraków

Koncerty: Lindsey Stirling - Kraków

Bilety na koncert

Lindsey Stirling - Kraków

termin

Śr, 18 września 2019 godz. 20:00

miejsce

TAURON Arena Kraków
ul. Lema 7, 31-571 Kraków

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Sektor A8 (miejsca siedzące)

Sektor A8 (miejsca siedzące)

dostępna do
Śr, 12 cze 2019 09:35

159 PLN

Wyprzedane


Sektor A4 (miejsca siedzące)

Sektor A4 (miejsca siedzące)

dostępna do
Śr, 12 cze 2019 09:35

159 PLN

Wyprzedane


Płyta (m. stojące)

Płyta (m. stojące)

dostępna do
Śr, 12 cze 2019 09:35

159 PLN

Wyprzedane


Sektor A9 (miejsca siedzące)

Sektor A9 (miejsca siedzące)

dostępna do
Śr, 12 cze 2019 09:35

250 PLN

Wyprzedane 

📄Lindsey Stirling na Tauron Arenie!

Lindsey Stirling


18:30 – wejście | 20:00 – start koncertu

Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty uwielbianej w Polsce Lindsey Stirling! Artystka wystąpi w naszym kraju już we wrześniu – 18 września w Tauron Arena Kraków i dzień później, 19 września na COS Torwar w Warszawie.

Lindsey Stirling jest skrzypaczką, tancerką i kompozytorką. Międzynarodowy rozgłos zdobyła w 2010 roku, w programie „America’s Got Talent”, gdzie dotarła do ćwierćfinału. Dzięki występom w telewizji Stirling zdobyła wielu fanów. Choć w programie określano ją mianem „skrzypaczki hip-hopowej”, w swojej twórczości sięga po wiele inspiracji – od country po dubstep. Do niezwykle szybkiego rozwoju jej kariery przyczyniła się również jej aktywność w internecie i regularnie uaktualniany kanał w serwisie YouTube. We wrześniu 2012 roku Stirling wydała swój debiutancki album – „Lindsey Stirling”. Sukces tej płyty oraz rosnąca popularność artystki w Stanach Zjednoczonych i Europie spowodowały, że zainteresował się nią management Lady Gagi (Atom Factory). Stirling, która wcześniej odmawiała współpracy wielu managerom, zdecydowała się podpisać z nimi umowę. Na początku 2012 roku płyta „Lindsey Stirling” pokryła się złotem również w Polsce. W 2014 ukazał się kolejny album – „Shatter Me”, w którym możemy usłyszeć charakterystyczne dla artystki połączenie muzyki klasycznej i elektroniki z animacją i baletem. Ostatni krążek, „Brave Enough” pojawił się w 2016 roku.

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty LINDSEY STIRLING

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK