Biletomat Koncerty Łódź LIROY feat. SteamLove + Premiera

Koncerty: LIROY feat. SteamLove + Premiera

Bilety na koncert

LIROY feat. SteamLove + Premiera

termin

Czw, 19 Luty 2015 godz. 20:00

miejsce

Klub Scenografia
Zachodnia 81/83, 90-402 Łódź

organizator

BIG idea

Bilety


Standard

I Pula

dostępna do
Czw, 19 lut 2015 17:00

35 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄LIROY – XXLecie Tour 2015

LIROY feat. SteamLove + Premiera

Ogólnopolska trasa koncertowa na 20-lecie płyty „Alboom” z legendarnym „Scyzorykiem”!

Otwarcie drzwi godz. 20:00 Koncert: 22:00

W 2015 roku przypada także 20-lecie trasy koncertowej  na którą Liroy zaprosił min. zespoły Wzgórze Ya-Pa 3 i Kaliber 44.  Płytę „Alboom" wydaną w 95’ zakupiło ponad pół miliona fanów, krążek osiągnął największy sukces komercyjny w historii polskiego Rap’u.
Co będzie się działo w 2015 roku?  W maju odbędzie się premiera nowego klipu do hitu „Scyzoryk”.  22 maja reedycja EPki „Scyzoryk” na winylu, CD i w digitalu.Na koncertach będzie możliwość nabycia długo oczekiwanej płyty LIROYa „Przerwa”. 


Cała trasa będzie filmowana i nagrywana a nagrania posłużą do stworzenia filmu dokumentalnego dotyczącego twórczości LIROYA. Przed wakacjami jeszcze specjalna reedycja płyty „ALBOOM” z niespodziankami.
Dużo nowych utworów również w tym roku! Z LIROYem zagra liveband Steamlove – profesjonalna ekipa znakomitych muzyków. Na mikrofonie wspiera Liroy’a Kroto- J Kroto Cokesky a na adapterach DJ Kosta - Papa Kosciej, którzy na co dzień grają w bandzie Hope .

Połączenie legendy i doświadczenia z młodą energią - daje naprawdę wielką moc. Współpraca artystów w jednym projekcie muzycznym - pokazuje jak muzyka łączy pokolenia  i integruje środowiska twórcze.

Pierwszy koncert z trasy Liroy – XXLecie odbędzie się 12 lutego 2015 w Hard Rock Cafe w Warszawie.

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl  

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.