Biletomat Koncerty Lombard

Koncerty: Lombard

Bilety na koncert

Lombard

termin

Nd, 08 listopada 2015 godz. 20:00

miejsce

Klub Scenografia
Zachodnia 81/83, 90-402 Łódź

organizator

Scenografia Klub & Kawiarnia

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 07 lis 2015 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 08 lis 2015 15:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄Lombard w klubie Scenografia!

Lombard
Marta Cugier
Grzegorz Stróżniak
Daniel GOLA Patalas
Michał GUMA Kwapisz
Mirosław Kamiński

Zespół Lombard należy do grona najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki.

Otwarcie drzwi - 19:00, Rozpoczęcie koncertu - 20:00

Powstał w 1981 roku w Poznaniu. Nagrał kilkanaście gorąco przyjmowanych płyt, a w 2008 roku ukazało się wielokrotnie nagradzane DVD „W hołdzie Solidarności – drogi do wolności”.
Na każdej z nich znajdują się dobrze znane i lubiane przeboje, wśród nich niezapomniane "Przeżyj to sam", ale również: "Szklana pogoda", "Nasz ostatni taniec", "Śmierć dyskotece", "Adriatyk ocean gorący", "Kto mi zapłaci za łzy", "Gołębi puch", "Kryształowa", "Deja’vu", "Patrz! Patrz!", "Musical"… Zespół zagrał tysiące koncertów w Polsce i dla Polonii na całym świecie, gromadząc na nich rzesze publiczności. Niezmiennym liderem zespołu jest Grzegorz Stróżniak, wokalista grający na instrumentach klawiszowych, kompozytor wszystkich hitów Lombardu.

To On nadaje zespołowi charakterystyczne brzmienie łączące gitarowe rockowe granie z dźwiękami instrumentów klawiszowych. Od 1999 roku towarzyszy mu niezwykle charyzmatyczna wokalistka i autorka tekstów Marta Cugier. W 2000 roku Lombard ukazała się pierwsza płyta
z jej udziałem „Deja’vu”, która poszerzyła grono fanów zespołu o kolejne pokolenia. Ostatnia płyta pt. „ShowTime” ukazała się w 2012 nakładem założonej przez zespół wytwórni niezależnej Show Time Music Production. W 2015 roku ukaże się płyta zespołu Lombard z projktem SWING, a w 2016 roku roku zespół Lombard będzie obchodził 35 rocznicę powstania. W swojej historii Lombard istniał w ok 30 różnych składach, obecny jest najdłużej istniejącym, a tworzą Go wspaniali wokaliści i instrumentaliści: Marta Cugier - wokal,
Grzegorz Stróżniak – wokal, instrumenty klawiszowe, Daniel GOLA Patalas – gitara, Michał GUMA Kwapisz – bas, Mirosław Kamiński - perkusja.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK