Biletomat Muzyka jest kobietą - KONCERTY! Lor

Koncerty: Lor

Bilety na koncert

Lor

termin

Czw, 23 Marzec 2017 godz. 21:30

miejsce

Cafe Kulturalna
Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa

organizator

TBA MUSIC

Bilety


Standard

I Pula

dostępna do
Śr, 22 marz 2017 23:59

20 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Czw, 23 marz 2017 18:00

25 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Koncert Lor w Cafe Kulturalna

Lor

Kolejny miesiąc w Kulturalnej i kolejny koncert zespołu z kategorii „młode, zdolne, jeszcze bez płyty, a już z sukcesami”. Z radością zapraszamy na występ Lor!

Lor to grupa tworzona przez utalentowane nastolatki z Krakowa: Julię Skibę (komponuje i gra na pianinie), Paulinę Sumerę (pisze teksty), Jagodę Kudlińską (śpiewa) i Julię Błachutę (gra na skrzypcach). Zespół prezentuje muzykę niezwykle klimatyczną, opartą na brzmieniach skrzypiec i pianina, które świetnie współgrają z subtelnym i ujmującym wokalem. Same o sobie mówią, że grają folk, a inspiracją do tworzenia stanowią artyści tacy jak: Tom Rosenthal, Sóley, Agnes Obel czy Birdy.

Lor powstał na początku 2015 roku, gdy pod wpływem obrazu „Ogród Szczęśliwych Zmarłych” Friedricha Hundertwassera została skomponowana pierwsza piosenka „The Garden of Happy Dead People”. We wrześniu tego samego roku powstał teledysk do utworu „Windmill”, który spotkał się z bardzo dobrym odbiorem i zainteresowaniem mediów.

Zespół miał okazję zagrać na wydarzeniach takich jak: Spring Break, Slot Art, Soundrive, Europejskie Targi Muzyczne Gazety Co Jest Grane, a także supportował norweską artystkę Aurorę. 16 lutego 2017 ukazał się najnowszy klip Lor do utworu „Keaton”, wyprodukowanego przez Piotra Madeja (Patrick the Pan).

Lor - Keaton: https://youtu.be/FfR2e5VrNgQ
Lor na serwisach streamingowych: https://independentdigital.lnk.to/1JW8l
Lor na Facebooku: www.facebook.com/bandlor/
Lor na Instagramie: www.instagram.com/lorofficial/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Muzyka jest kobietą - KONCERTY!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.