Biletomat Koncerty Luca Turilli's Rhapsody

Koncerty: Luca Turilli's Rhapsody

Bilety na koncert

Luca Turilli's Rhapsody

termin

Nd, 24 stycznia 2016 godz. 19:00

miejsce

Proxima
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa

organizator

P.W. Events

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 23 sty 2016 23:59

89 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 24 sty 2016 15:00

99 PLN

Wyprzedane 

📄Luca Turilli's Rhapsody w Warszawie!

Luca Turilli Rhapsody
Suuport: Iron Mask

Początek 2016 roku zapowiada się interesująco, a to wszystko za sprawą dwóch niesamowitych koncertów Luca Turilli's Rhapsody! W ramach trasy „Prometheus Cinematic Tour 2016” zespół wystąpi 23 stycznia we wrocławskim klubie Alibi i 24 stycznia w warszawskim klubie Proxima. Dla polskich fanów będzie to możliwość posłuchania na żywo najnowszego albumu „Prometheus, Symphonia Ignis Divinus”, którego premiera miała miejsce 19 czerwca.

17:30 meet&greet (tylko bilety vipowskie)
18:00 drzwi
19:00 Iron Mask
19:50 Asylum Pyre
20:55 Luca Turilli’s Rhapsody

LUCA TURILLI'S RHAPSODY

23 stycznia
Alibi / Wrocław

24 stycznia
Proxima / Warszawa

Luca Turilli Rhapsody stanowi obecnie jeden z ważniejszych zespołów, wykonujących symfoniczny power metal, na świecie. Wszystko za sprawą gitarzysty a zarazem lidera – Luca Turilli'ego. Odejście włoskiego wirtuoza gitary z Rhapsody Of Fire w 2011 roku wywołało sporo emocji. Wielu fanów zastanawiało się co dalej. Turilli jednak nie próżnował, co zaowocowało powstaniem pierwszego albumu „Ascending to Infinity” pod szyldem LTR w 2012 roku.

Ciągłe poszukiwania i stawienie sobie coraz wyższej poprzeczki przyczyniło się do powstania samozwańczego gatunku muzycznego, którego muzyk określa mianem „cinematic metal”. Po świetnym przyjęciu pierwszej płyty czas na premierę kolejnej.

Po miesiącach ciężkiej pracy muzycy zrealizowali swój drugi album pt: „Prometheus, Symphonia Ignis Divinus”. Nagrania powstały w studiu „Backyard” a za mastering odpowiadał Christoph Stickle. Najmowsze wydawnictwo jest kolejnym odzwierciedleniem emocji i indywidualnych zdolność Luca Turilli'ego. Fani LTR w nowym krążku bez wątpienia odnajdą charakterystyczne dla zespołu połączenie power metalu z miłością do muzyki filmowej. Epicki, filmowy wpływ na moją muzykę jest mi bliski, wręcz płynie w mojej krwi i kreuje moje geny – tłumaczy Luca Turilli.

LUCA TURILLI’S RHAPSODY - Prometheus
https://www.youtube.com/watch?v=l9I4rA1p5Y4

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK