Biletomat Koncerty Lydmor

Koncerty: Lydmor

Bilety na koncert

Lydmor

termin

Pt, 30 listopada 2018 godz. 20:00

miejsce

BARdzo Bardzo
ul. Nowogrodzka 11, 00-513 Warszawa

organizator

Automatik

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 30 lis 2018 17:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄Lydmor

Lydmor

Lydmor – wielka nadzieja duńskiej sceny zapowiada album "I Told You I'd Tell Them Our Story” i przyjeżdża na koncert do Warszawy.

Artystka porównywana z MØ i Grimes zagra 30 listopada w stołecznym klubie BARdzo Bardzo.

Pochodząca z Kopenhagi niezwykle uzdolniona - Jenny Rossander aka Lydmor dała się już poznać ze znakomitej strony choćby dzięki współpracy z basistą WhoMadeWho Tomasem Hoddingiem (aka Bon Homme). Nowy singiel „Money Towers:” zapowiada kolejny rozdział w karierze wokalistki. Lydmor zaskakuje popową przebojowością i może być kolejną, po MØ i WhoMadeWho, eksportową gwiazdą z Danii. Piosenka jest inspirowana wrażeniami, z okresu gdy artystka mieszkała w Szanghaju. Lydmor na wrzesień planuje premierę krążka "I Told You I'd Tell Them Our Story Singiel „Money Towers” zaostrza apetyty na album, zachwycając błyskotliwym połączeniem klubowej przebojowości w warstwie muzycznej i refleksyjnej introspekcji w tekście. Syntezatorowe melodie, świetne beaty i mocny wokal doskonale tworzą niezwykle przebojowy kawałek i jednocześnie pasują do opowieści o niewesołej opowieści o życiu w wielkiej współczesnej metropolii. Teledysk do piosenki kręcono w Szanghaju i Kopenhadze. „Chciałam by oddało niejednoznaczną tajemnicę tego, co doświadczyłam” - mówi Lydmor, która jest współautorką teledysku. Dunka doskonale wpisuje się w tradycję inteligentnego popu rodem ze Skandynawii jednak jej piosenki mają też wyrazisty autorski szlif. Poza azjatyckimi przygodami jedną z głównych inspiracji artystki przy nagrywaniu albumu była też powieść Roberto Bolaño „266”. Ciekawe jak zaprezentuje się na koncercie w Warszawie – 30 listopada w klubie BARdzo Bardzo. Bilety już w sprzedaży.

Lydmor „Money Towers”
https://youtu.be/1KXxUOnRXB0

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK