Biletomat Koncerty Warszawa M83

Koncerty: M83

Bilety na koncert

M83

termin

Pon, 21 listopada 2016 godz. 21:00

miejsce

Klub Stodoła
ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

organizator

Good Music Productions

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

iII Pula

dostępna do
Pon, 21 lis 2016 12:12

130 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄M83 w warszawskiej Stodole

Wstęp od 20:00
Koncert 21:00

M83 to pseudonim artystyczny Anthonego Gonzaleza, francuskiego elektromagika, romantyka i marzyciela, wszechstronnie uzdolnionego muzyka i wokalista, zakochanego w klimatach lat '80 i muzyce filmowej. W swoje twórczości łączy muzykę elektroniczną z alternatywnym rockiem i popem oraz elementami shoogaze.

Wszystkie albumy M83 zawsze zbierały pozytywne recenzje, zwłaszcza Dead Cities, Red Seas & Lost Ghosts - drugi album, dzięki któremu M83 stało się bardziej znane na świecie. Jednak największy sukces przyniósł wydany w 2011 roku - szósty album Hurry up, We’re Dreaming, z którego pochodzi najsłynniejszy singiel M83 - Midnight City. Utwór w krótkim czasie podbił listy przebojów na całym świece, stając się niejako hymnem całego pokolenia! Gonzalez znany jest również z produkcji ścieżek i tematów filmowych m.in. Oblivion, tematu do Interstellar czy You and the Night - autorstwa jego brata.

Ze względu na melodyjność utwory M83 często wykorzystywane są w zwiastunach i reklamach, szczególnie Midnight City. W 2016 roku ukazał się 9 album M83 - Junk, z którego pochodzą dwa najnowszy single Solitude i Go! W ramach trasy koncertowej Junk, M83 ponownie odwiedzi Polskę, tym razem występując na jednym jedynym koncercie w Warszawie.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK