Biletomat Koncerty Machine Gun Kelly

Koncerty: Machine Gun Kelly

Bilety na koncert

Machine Gun Kelly

termin

Pon, 15 sierpnia 2016 godz. 19:00

miejsce

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 14 sie 2016 23:59

105 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 15 sie 2016 12:28

120 PLN

Wyprzedane 

📄MACHINE GUN KELLY w Warszawie!

Machine Gun Kelly

MACHINE GUN KELLY na dwóch koncertach w Polsce! Raper wystąpi 14 sierpnia we wrocławskim Eterze i 15 sierpnia w warszawskiej Progresji.

Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:00

Colson Baker, lepiej znany pod pseudonimem Machine Gun Kelly (MGK), przeszedł długą drogę od czasu, kiedy jako pierwszy biały raper wygrał "Amateur Night" w prestiżowym Apollo Theater w Nowym Jorku. Pseudonim MGK został mu nadany przez znajomych, ze względu na szybki jak karabin maszynowy sposób rymowania. Jego pierwszy studyjny album "Lace Up" zawierający uwielbiane przez fanów utwory takie jak "Wild Boy" z Waka Flocka Flame oraz "Invincible" nagrany z Ester Dean, dotarł do piątego miejsca listy BillBoard 200 w pierwszym tygodniu od wydania. 3 sierpnia 2011 roku MGK podpisał kontrakt muzyczny z wytwórniami Bad Boy i Interscope. Dwa lata później, w czerwcu 2013 r Machine Gun Kelly wydał świetnie przyjęty przez krytyków mixtape "Black Flag", na który zaprosił wielkiego kalibru raperów: Pusha T, Meek Mill, czy Wiz Khalifa. Największym sukcesem mixtape'u był numer "Mind Of A Stoner", który zdobył ponad 50 milionów wyświetleń na YouTube. Ostatni album "General Admission" z ubiegłego roku, z którego pochodzą single "Till I Die" i "A Little More" jest opisywany przez samego artystę jako dzieło bardziej instrumentalne niż debiutanckie wydania.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Machine Gun Kelly

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK