Biletomat Koncerty Machine Head - KONCERT WYPRZEDANY!

Koncerty: Machine Head - KONCERT WYPRZEDANY!

Bilety na koncert

Machine Head - KONCERT WYPRZEDANY!

termin

Wt, 15 września 2015 godz. 20:00

miejsce

Fabryka
Zabłocie 23, 30-701 Kraków

organizator

Knock Out Productions

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Machine Head - KONCERT WYPRZEDANY! w innym terminie i miejscu.

Poszukaj podobnego wydarzenia na listach:

Galeria (powiększ)

 

📄Machine Head wystąpią w krakowskiej Fabryce

Machine Head

Knock Out Productions do spółki z agencjami Go-Ahead oraz PW Events z ogromną dumą prezentują trzy koncerty w Polsce zespołu Machine Head !! Amerykanie po rewelacyjnym gigu w zeszłym roku wracają co oznacza, że mówili prawdę podkreślając jak genialnie się czują grając dla Polskiej publiczności. Na tym koncercie nie zobaczymy suportów, za to będzie to wyjątkowy koncert z serii „An Evening With Machine Head”. Zespół przygotowuje specjalny, przekrojowy set trwający dwie i pół godziny składający się z największych hitów !!

Otwarcie bram: 18:30
Start koncertu: 20:00

Wydarzenia będą miały miejsce: 13 września w Gdańsku (B90), 14 września w Warszawie (Progresja) i 15 września w Krakowie (Fabryka).

MACHINE HEAD (USA) thrash metal, groove metal:
Ponad 20 lat temu urwali fanom thrashu łby płytą "Burn My Eyes". Od tamtej pory Machine Head stara się robić wszystko, aby owe łby pozostały urwane. Na płytach wychodzi im różnie, choć od lat naprawdę nieźle. Za to na żywo cały czas miażdżą. Nie biorą jeńców, pozostawiając za każdym razem na maksa podjaranych fanów z opadniętymi szczękami.

Kalifornijską załogą niezmiennie od blisko 25 lat dowodzi Robb Flynn. To on ma decydujące zdanie o kompozycjach, brzmieniu, setliście, wypłacie zapewne też. Trzeba przyznać, że od czasu wydania w 2003 roku płyty "Through The Ashes Of Empires", podejmuje trafne decyzje artystyczne. Każda z kolejnych płyt była coraz lepsza, osiągała też lepsze wyniki sprzedaży. Album, który Robb, Phil Demmel, Dave McClain i Jared MacEachern, będą promować w Polsce, czyli "Bloodstone & Diamonds", nie tylko zachwycił recenzentów (prestiżowy "Kerrang!" dał mu 5 na 5 gwiazdek), lecz również świetnie radził sobie na listach, meldując się na szóstym miejscu oficjalnego notowania w Niemczech i na 21. pozycji "Billboardu". Z niego na pewno Machine Head zagra parę numerów, które pomiesza z klasykami sprzed lat.

Sprawdź jeśli lubisz: Lamb Of God, DevilDriver, Pantera, Fear Factory …
http://www.machinehead1.com/
https://www.facebook.com/MachineHead

Zagrają:
MACHINE HEAD (USA) thrash metal, groove metal

Zapraszają:
http://knockoutprod.net/
http://www.pwevents.pl/
http://go-ahead.pl/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Machine Head

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK