Biletomat Koncerty Przeźmierowo Maciej Maleńczuk z zespołem „Jazz for Idiots”

Koncerty: Maciej Maleńczuk z zespołem „Jazz for Idiots”

Bilety na koncert

Maciej Maleńczuk z zespołem „Jazz for Idiots”

termin

Pt, 05 lutego 2016 godz. 19:00

miejsce

Centrum Kultury Przeźmierowo
Ogrodowa 13 a, 62-081 Przeźmierowo

organizator

Gminny Ośrodek Kultury „SEZAM”

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Pt, 05 lut 2016 16:00

37 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Nowe oblicze Macieja Maleńczuka

Maciej Maleńczuk

Nowe oblicze Macieja Maleńczuka

Kontrowersyjny, wyrazisty, przyciągający uwagę. Taki zawsze był Maciej Maleńczuk, niezależnie, czy występował solo, w rockowych Homo Twist, Pudelsach, czy z „biesiadnym” zespołem Psychodancing. Zawsze idzie nieco pod prąd. Tym razem proponuje słuchaczom nowy pomysł – zespół Jazz For Idiots, z którym wystąpi w Centrum Kultury Przeźmierowo.

Nowa grupa, według samego twórcy ma „przekłuwać nadęty balon jazzu”, ostatnio ulubionego gatunku Maleńczuka. - Winą jazzmanów jest intelektualizm i scholastyczne wyrafinowanie – skutecznie odsunęło to szeroką widownie. Tutaj tego nie ma - jest pewien pierwotny zgrzyt i dużo rytmu – opisuje nowy projekt artysta, który coraz częściej rezygnuje ze śpiewu na rzecz saksofonu. I prowokuje opisem nowej formacji: Gramy jazz dla niedorozwiniętych, niedouczonych i ogólnie nieobytych. Nie wstydź się tego, że jesteś idiotą, gdyż jesteś Idiotą przez duże I! Jesteś dla mnie ważna / ważny i zawsze pojedynczy. Indywidualnie traktowanie ludzi jest podstawą mojego światopoglądu, wszak każdy jest inny. Łączy nas tylko jedno - wszyscy jesteśmy Idiotami, a gdzie jest powiedziane, że Idiocie nie należy się jazz?

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK