Biletomat Koncerty Łódź Made in Polska - Curly Heads

Koncerty: Made in Polska - Curly Heads

Bilety na koncert

Made in Polska - Curly Heads

termin

Pon, 22 czerwca 2015 godz. 19:00

miejsce

Klub Wytwórnia
ul. Łąkowa 29, 90-554 Łódź

organizator

Toya Studios Sp. z.o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Pakiet Specjalny

I Pula

dostępna do
Pon, 22 cze 2015 16:00

260 PLN

Wyprzedane


Bilet

I Pula

dostępna do
Pon, 22 cze 2015 16:00

30 PLN

Wyprzedane

Bilet

I Pula

dostępna do
Pon, 22 cze 2015 16:00

25 PLN

Wyprzedane


Karnet

I Pula

dostępna do
Pon, 22 cze 2015 16:00

70 PLN

Wyprzedane

Karnet

I Pula

dostępna do
Pon, 22 cze 2015 16:00

60 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Made in Polska - Curly Heads

Curly Heads, Dawid PodsiadłoW czerwcu w Wytwórni realizowany będzie telewizyjny cykl koncertów Made in Polska. Wraz z Narodowym Instytutem Audiowizualnym i Programem Drugim Telewizji Polskiej zapraszamy wszystkich, którzy chcą posłuchać świetnych polskich wykonawców i stać się częścią tego wyjątkowego przedsięwzięcia.

UWAGA: 

Karnet (na wszystkie wydarzenia cyklu Made in Polska)
Bilety (na wszystkie wydarzenia danego dnia) 

Za każdym razem, gdy Dawid Podsiadło przyjeżdża na koncert do Wytwórni, klub wypełnia się po brzegi fanami młodego artysty. Ma nadzieję, że i w czerwcu publiczność go nie zawiedzie. Fnalista talent show X-factor wystąpi przy Łąkowej 29 ze swoim zespołem Curly Heads.

Solowy album Dawida Podsiadły ciągle utrzymuje się w czołówce najpopularniejszych płyt w Polsce, a tymczasem "Ruby Dress Skinny Dog", debiutancka płyta Curly Heads, macierzystego zespołu Dawida, pokryła się złotem.

Curly Heads to pięć talentów, pięciu młodych i zdolnych chłopaków, którzy w bardzo naturalny sposób romansują z dźwiękami. Połączyła ich przyjaźń. W 2010 roku chwycili za instrumenty i postanowili grać razem. Przetrwali w przyjaźni najbardziej burzliwy okres solowej kariery Dawida, bez poczucia straty, bo przedtem zdążyli wspólnie poczuć rożne smaki muzykowania.

Minione dwa lata okazały się dla chłopaków ogromnym skokiem ku dojrzałości, zarówno muzycznej, jak i emocjonalnej. Podsiadło przyznaje, że CH było od początku jego siłą napędową, zalążkiem jego muzycznej tożsamości i po ogromnym sukcesie płyty solowej cieszy się na "powrót do domu".

Made in Polska to uznana marka wśród najlepszych krajowych programów muzycznych. Prezentuje najbardziej wartościowych polskich wykonawców, którzy - nawet jeśli osiągnęli popularność - nie okupili jej utratą niezależności i artystycznej oryginalności.

Podczas czerwcowej sesji nagrań usłyszymy najlepszych twórców rockowej muzyki alternatywnej. Tym razem wykonawcy oraz publiczność spotkają się w doskonałej akustycznie przestrzeni Klubu Wytwórnia, położonego na terenie dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych w Łodzi.

Projekt tegorocznej sceny oraz nowoczesnej oprawy wizualnej zostanie wykonany przez Małgorzatę Szabłowską, scenografkę spektakli Teatru Wielkiego Opery Narodowej oraz popularnej letniej trasy koncertowej - Męskie Granie.

Widowiskowe światło zostanie zaprojektowane przez doskonale znanych z poprzedniej edycji Made in Polska: Pawła Spidera Pająka oraz Artura Szymana.

Za wielokamerowy mix obrazu w jakości HD, który również będzie można zobaczyć podczas koncertów w ramach multimedialnych projekcji, odpowiadać będzie Tomasz Motyl - jeden z najlepszych współczesnych realizatorów widowisk, koncertów i programów telewizyjnych.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK