Biletomat Koncerty Łódź Made in Polska - Julia Marcell

Koncerty: Made in Polska - Julia Marcell

Bilety na koncert

Made in Polska - Julia Marcell

termin

Czw, 25 czerwca 2015 godz. 19:00

miejsce

Klub Wytwórnia
ul. Łąkowa 29, 90-554 Łódź

organizator

Toya Studios Sp. z.o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Pakiet Specjalny

I Pula

dostępna do
Czw, 25 cze 2015 16:00

260 PLN

Wyprzedane


Bilet

I Pula

dostępna do
Czw, 25 cze 2015 16:00

30 PLN

Wyprzedane

Bilet

I Pula

dostępna do
Czw, 25 cze 2015 16:00

25 PLN

Wyprzedane


Karnet

I Pula

dostępna do
Czw, 25 cze 2015 16:00

70 PLN

Wyprzedane

Karnet

I Pula

dostępna do
Czw, 25 cze 2015 16:00

60 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Made in Polska - Julia Marcell

Julia MarcellW czerwcu w Wytwórni realizowany będzie telewizyjny cykl koncertów Made in Polska. Wraz z Narodowym Instytutem Audiowizualnym i Telewizją Polską zapraszamy wszystkich, którzy chcą posłuchać świetnych polskich wykonawców i stać się częścią tego wyjątkowego przedsięwzięcia.

UWAGA:

Karnet (na wszystkie wydarzenia cyklu Made in Polska)
Bilety (na wszystkie wydarzenia danego dnia)


Julia Marcell – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, multiinstrumentalistka. Zaczęło być o niej głośno w 2007 r., kiedy z pomocą internautów zebrała fundusze na wydanie pierwszego albumu „It Might Like You”. W październiku 2011 r. premierę miał jej drugi album „June”.

Wydawnictwa te zostały docenione przez publiczność, dziennikarzy oraz ludzi związanych z kulturą, nie tylko w Polsce – ukazały się również w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. W październiku 2014 do sprzedaży trafiła trzecia płyta pt. „Sentiments” - najbardziej osobista z dotychczasowych.

Nowy album Julii Marcell to najciemniejsza w jej dorobku opowieść. Jest to również płyta o zupełnie nowym brzmieniu. Nagrana na żywo w Berlinie, wyprodukowana przez Julię i Thomasa Fietza, łączy świeżość i energię koncertowego składu z bardzo przemyślanymi, zredukowanymi aranżacjami.

- Jest to płyta o dużej rozpiętości emocjonalnej, na której to, co bardzo osobiste, miesza się z tym wykreowanym, wymyślonym, a jedno pracuje na drugie – opowiada artystka - Jak we wspomnieniach, w których wypełnia się własną wyobraźnią, to, co się zapomniało, nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Jest laureatką Paszportu Polityki 2011 w kategorii muzyka popularna. Zdaniem jury udowodniła, że karierę w muzyce pop można robić samodzielnie i na własnych zasadach; została uhonorowana za „w pełni autorskie i nowoczesne podejście do tworzenia muzyki”.

Julia i jej zespół koncertują na całym świecie. Odwiedzili między innymi Niemcy, Holandię, Wielką Brytanię, Finlandię, Portugalię, Japonię i Stany Zjednoczone. Wystąpili również na wielu festiwalach - SXSW, Eurosonic Festival, Reeperbahn Festival, CO-POP, Open’er Festival, Męskie Granie i wielu innych.

Made in Polska to uznana marka wśród najlepszych krajowych programów muzycznych. Prezentuje najbardziej wartościowych polskich wykonawców, którzy - nawet jeśli osiągnęli popularność - nie okupili jej utratą niezależności i artystycznej oryginalności.

Podczas czerwcowej sesji nagrań usłyszymy najlepszych twórców rockowej muzyki alternatywnej. Tym razem wykonawcy oraz publiczność spotkają się w doskonałej akustycznie przestrzeni Klubu Wytwórnia, położonego na terenie dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych w Łodzi.

Projekt tegorocznej sceny oraz nowoczesnej oprawy wizualnej zostanie wykonany przez Małgorzatę Szabłowską, scenografkę spektakli Teatru Wielkiego Opery Narodowej oraz popularnej letniej trasy koncertowej - Męskie Granie.

Widowiskowe światło zostanie zaprojektowane przez doskonale znanych z poprzedniej edycji Made in Polska: Pawła Spidera Pająka oraz Artura Szymana.

Za wielokamerowy mix obrazu w jakości HD, który również będzie można zobaczyć podczas koncertów w ramach multimedialnych projekcji, odpowiadać będzie Tomasz Motyl - jeden z najlepszych współczesnych realizatorów widowisk, koncertów i programów telewizyjnych.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK