Biletomat Koncerty Małe Miasta

Koncerty: Małe Miasta

Bilety na koncert

Małe Miasta

termin

Pt, 02 października 2015 godz. 19:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Bassline

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Czw, 01 paź 2015 23:59

21 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 02 paź 2015 15:00

26 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Małe Miasta wystąpią w klubie Sfinks700

Małe Miasta

Małe Miasta to bezprecedensowy projekt na polskiej scenie alternatywnej. Muzyka tego tajemniczego duetu producenckiego to mieszanka odważnych elektronicznych brzmień z hip-hopem i eksperymentalnym R&B.

Pod koniec 2014 roku w wytwórni Alkopoligamia.com wydali swoją debiutancką płytę ,,MM”, a cały jej nakład rozszedł się już w przedsprzedaży. Na albumie talent i świeżość Małych Miast wzbogacona została udziałem gości jak: Ten Typ Mes, W.E.N.A., ABEL i Klaudia Szafrańska z XXANAXX. Uznanych artystów w wielu przypadkach zachęcili do współpracy remiksując ich utwory na takim poziomie, że żaden z wymienionych twórców nie miał wątpliwości godząc się na udział w płycie. Poza utworami gości z debiutanckiego albumu remiksowali też kawałki Spinache’a czy Night Marks Eletric Trio. Za ten ostatni otrzymali pierwszą nagrodę w konkursie wytwórni U Know Me Records.

Mimo że na scenie wciąż stawiają pierwsze kroki, zdążyli już wystąpić u boku Mykki Blanco, Mister D. czy Kixnare’a. Latem formacja wystąpiła na licznych festiwalach muzycznych, m.in. Open’er Festival, Tauron Nowa Muzyka, Hip-Hop Kemp czy Off Festival. Jedną z nich są ,,Nowe starty”, które zostały wybrane singlem promującym kompilację #thisISventilator z okazji 25-lecia marki Reebok Classic.

SKŁAD:
Pierwsze “M”, czyli Mateusz Holak (Kumka Olik), poza wkładem producenckim odpowiada za wokal i teksty.

Zamow bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK