Biletomat Koncerty Małe Miasta

Koncerty: Małe Miasta

Bilety na koncert

Małe Miasta

termin

Pt, 02 października 2015 godz. 19:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Bassline

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 01 paź 2015 23:59

21 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 02 paź 2015 15:00

26 PLN

Wyprzedane 

📄Małe Miasta wystąpią w klubie Sfinks700

Małe Miasta

Małe Miasta to bezprecedensowy projekt na polskiej scenie alternatywnej. Muzyka tego tajemniczego duetu producenckiego to mieszanka odważnych elektronicznych brzmień z hip-hopem i eksperymentalnym R&B.

Pod koniec 2014 roku w wytwórni Alkopoligamia.com wydali swoją debiutancką płytę ,,MM”, a cały jej nakład rozszedł się już w przedsprzedaży. Na albumie talent i świeżość Małych Miast wzbogacona została udziałem gości jak: Ten Typ Mes, W.E.N.A., ABEL i Klaudia Szafrańska z XXANAXX. Uznanych artystów w wielu przypadkach zachęcili do współpracy remiksując ich utwory na takim poziomie, że żaden z wymienionych twórców nie miał wątpliwości godząc się na udział w płycie. Poza utworami gości z debiutanckiego albumu remiksowali też kawałki Spinache’a czy Night Marks Eletric Trio. Za ten ostatni otrzymali pierwszą nagrodę w konkursie wytwórni U Know Me Records.

Mimo że na scenie wciąż stawiają pierwsze kroki, zdążyli już wystąpić u boku Mykki Blanco, Mister D. czy Kixnare’a. Latem formacja wystąpiła na licznych festiwalach muzycznych, m.in. Open’er Festival, Tauron Nowa Muzyka, Hip-Hop Kemp czy Off Festival. Jedną z nich są ,,Nowe starty”, które zostały wybrane singlem promującym kompilację #thisISventilator z okazji 25-lecia marki Reebok Classic.

SKŁAD:
Pierwsze “M”, czyli Mateusz Holak (Kumka Olik), poza wkładem producenckim odpowiada za wokal i teksty.

Zamow bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK