Biletomat Koncerty Małolat w Gdańsku

Koncerty: Małolat w Gdańsku

Bilety na koncert

Małolat w Gdańsku

termin

Pt, 26 lutego 2016 godz. 20:00

miejsce

Medyk
ul. Dębowa 7, Gdańsk

organizator

REVOLUME Sp. z o.o.

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 24 lut 2016 10:39

25 PLN

Wyprzedane 

📄Już 26 lutego w klubie Medyk zagra Małolat!

Małolat

Już 26 lutego w klubie Medyk zagra Małolat!

Na koncercie usłyszycie materiał z ostatniego albumu "Więcej", klasyki z "W pogoni za lepszej jakości życiem", ale też niektóre zwrotki z "Dziś w moim mieście".

Małolat zagra wspólnie z Djem Frodo i jego hypemanem Woje.
Bilety
25 zł - przedsprzedaż/Biletomat.pl
30 zł - w dniu koncertu

Michał „Małolat” Kapliński to stołeczny raper i jeden z prekursorów kultury hip-hop na warszawskim Ursynowie. Jego solowy debiutancki album na beatach Ajrona – „W pogoni za lepszej jakości życiem” – ukazał się w 2005 roku nakładem Prosto Label. Nie były to jednak jego pierwsze kroki na artystycznej drodze, bowiem Małolat dał się poznać słuchaczom przynajmniej z kilku wcześniejszych projektów muzycznych.

W 2010 roku na rynku ukazała się płyta „Dziś w moim mieście”. To pierwszy obszerny owoc współpracy braci Kaplińskich – Pezeta i Małolata – czyli najbardziej rozpoznawalnego rodzeństwa na polskiej scenie hiphopowej. Longplay odbił się szerokim echem wśród słuchaczy i całej branży muzycznej, a popularne single z tego krążka (m.in. „Dziś w moim mieście”, „Nagapiłem się” oraz „Dopamina”) nie schodziły z radiowych, klubowych czy youtube’owych playlist. Dowodem potwierdzającym artystyczny i komercyjny sukces płyty była intensywna – ponad 2-letnia – trasa koncertowa.

Ostatni okres w działalności Małolata to czas intensywnej pracy nad rozwojem stworzonej wraz z bratem wytwórni Koka Beats. Nakładem labelu, ukierunkowanego na nowoczesne miejskie brzmienia, ukazał się wyczekiwany drugi, solowy album rapera, promowany szeroko komentowanymi singlami: tytułowym „Więcej” oraz „Co mi z tego”. Krążek, który na sklepowe półki trafił 20 kwietnia, to 12 premierowych utworów wyprodukowanych m.in. przez takie znakomitości sceny muzycznej, jak: Dubsknit, eRAaeFI, Tasty Beatz oraz PLN.Beatz. Wokalnie wspomagają zaś Małolata tacy nietuzinkowi goście, jak: Melny, Ginger, Wuzet, Sztoss, Paluch, Hades, Pezet.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Małolat

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK