Biletomat Koncerty Gliwice Małpa / Jinx /Skorup / DJ HWR @Mardi Gras Gliwice

Koncerty: Małpa / Jinx /Skorup / DJ HWR @Mardi Gras Gliwice

Bilety na koncert

Małpa / Jinx /Skorup / DJ HWR @Mardi Gras Gliwice

termin

Pt, 06 marca 2015 godz. 21:00

miejsce

Mardi Gras
Studzienna 8, 44-100 Gliwice

organizator

Mardi Gras

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Czw, 05 mar 2015 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 06 mar 2015 16:00

35 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Małpa w Mardi Gras!

Małpa, Skorup, DJ HWR

Już 6 marca w Mardi Gras kolejny HH koncert! Tym razem Łukasz "Małpa" Małkiewicz Jinx Skorup & DJ HWR!

Małpa

Raper, którego nie trzeba bliżej przedstawiać, reprezentant Aptaun Records, współzałożyciel składu Proximite wraz z Jinxem. Debiutancki album solowy Małpy zatytułowany "Kilka numerów o czymś" ukazał się 27 listopada 2009 roku. Od tamtej pory zagrał od wiele koncertów w całej Polsce.

Skorup

Raper i producent muzyczny, autor czterech płyt solowych: "Pieśń Wajdeloty" (2006), "Droga Watażki"(2009), "Etos Kowboja"(2011) i "Piękna Pogoda"(2013). Związany z wydawnictwem MaxFloRec. Wspólnie z Bu, Metrowym i HK Rufijokiem członek zespołu Kosmos, którego płyta zatytułowana "Kosmos" ukazała się w październiku 2012 nakładem wytwórni Protest Song. Teledysk do utworów "Solidarność/Z Bandą" pochodzący z solowej płyty "Etos Kowboja" został wyróżniony na festiwalu Yach Film 2011 w kategori Grand Prix. Na codzień współpracujący z DJ'em Hopbeatem i Tomkiem Muchą w których towarzystwie występuje na żywo. Udzielał się gościnnie na wielu płytach, współpracował z takimi artystami jak: Grubson, Liroy, Rahim, Tabu, Gano, Bas Tajpan, Proceente i wieloma innymi.

DJ HWR

DJ HWR (Heavy Mental/ Szpadyzor) - DJ/Producent.
Jako DJ swoje umiejętności oraz imprezowy kunszt prezentował w większości miast naszego kraju, od Pomorza po Tatry, oraz poza jego granicami m.in: Niemcy (Berlin), Francja,(Les Alpes), Czechy (Praha, Ostrava, Hradec Kralove), Słowacja (Bratyslawa, Presov) czy Ukraina (Lwów).Grał rap na jednej scenie z takimi artystami jak : KRS ONE, DILATED PEOPLES, TONY TOUCH, JERU THE DAMAJA, MASTA ACE, MARCO POLO, TECH N9ne, APOLLO BROWN, GUILTY SIMPSON, TERMANOLOGY, LIL FAME of M.O.P., AZ, SKYZOO i inni...
Styl grania to kolaż przeróżnych gatunków muzycznych (głównie czarna muzyka: BOOM BAP RAP, REGGAE, FUNK) przesiąknięta wibracjami muzyki klubowej jak : D'N'B, TRAP czy BREAKBEAT, wszystko to jest okraszone dużą ilością skreczy, technik i zabawy z gramofonami. Autor sporej ilości mixtejpów, które odbiły się mocnym echem w polskim rapie.
Razem z Biakiem i Młodym tworzy ekipe HEAVY MENTAL, z którą 24 czerwca 2013 roku wydał płytę w Szpadyzor Records.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK