Biletomat Koncerty Gliwice Małpa / Jinx /Skorup / DJ HWR @Mardi Gras Gliwice

Koncerty: Małpa / Jinx /Skorup / DJ HWR @Mardi Gras Gliwice

Bilety na koncert

Małpa / Jinx /Skorup / DJ HWR @Mardi Gras Gliwice

termin

Pt, 06 Marzec 2015 godz. 21:00

miejsce

Mardi Gras
Studzienna 8, 44-100 Gliwice

organizator

Mardi Gras

Bilety


Standard

I Pula

dostępna do
Czw, 05 mar 2015 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 06 mar 2015 16:00

35 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Małpa w Mardi Gras!

Małpa, Skorup, DJ HWR

Już 6 marca w Mardi Gras kolejny HH koncert! Tym razem Łukasz "Małpa" Małkiewicz Jinx Skorup & DJ HWR!

Małpa

Raper, którego nie trzeba bliżej przedstawiać, reprezentant Aptaun Records, współzałożyciel składu Proximite wraz z Jinxem. Debiutancki album solowy Małpy zatytułowany "Kilka numerów o czymś" ukazał się 27 listopada 2009 roku. Od tamtej pory zagrał od wiele koncertów w całej Polsce.

Skorup

Raper i producent muzyczny, autor czterech płyt solowych: "Pieśń Wajdeloty" (2006), "Droga Watażki"(2009), "Etos Kowboja"(2011) i "Piękna Pogoda"(2013). Związany z wydawnictwem MaxFloRec. Wspólnie z Bu, Metrowym i HK Rufijokiem członek zespołu Kosmos, którego płyta zatytułowana "Kosmos" ukazała się w październiku 2012 nakładem wytwórni Protest Song. Teledysk do utworów "Solidarność/Z Bandą" pochodzący z solowej płyty "Etos Kowboja" został wyróżniony na festiwalu Yach Film 2011 w kategori Grand Prix. Na codzień współpracujący z DJ'em Hopbeatem i Tomkiem Muchą w których towarzystwie występuje na żywo. Udzielał się gościnnie na wielu płytach, współpracował z takimi artystami jak: Grubson, Liroy, Rahim, Tabu, Gano, Bas Tajpan, Proceente i wieloma innymi.

DJ HWR

DJ HWR (Heavy Mental/ Szpadyzor) - DJ/Producent.
Jako DJ swoje umiejętności oraz imprezowy kunszt prezentował w większości miast naszego kraju, od Pomorza po Tatry, oraz poza jego granicami m.in: Niemcy (Berlin), Francja,(Les Alpes), Czechy (Praha, Ostrava, Hradec Kralove), Słowacja (Bratyslawa, Presov) czy Ukraina (Lwów).Grał rap na jednej scenie z takimi artystami jak : KRS ONE, DILATED PEOPLES, TONY TOUCH, JERU THE DAMAJA, MASTA ACE, MARCO POLO, TECH N9ne, APOLLO BROWN, GUILTY SIMPSON, TERMANOLOGY, LIL FAME of M.O.P., AZ, SKYZOO i inni...
Styl grania to kolaż przeróżnych gatunków muzycznych (głównie czarna muzyka: BOOM BAP RAP, REGGAE, FUNK) przesiąknięta wibracjami muzyki klubowej jak : D'N'B, TRAP czy BREAKBEAT, wszystko to jest okraszone dużą ilością skreczy, technik i zabawy z gramofonami. Autor sporej ilości mixtejpów, które odbiły się mocnym echem w polskim rapie.
Razem z Biakiem i Młodym tworzy ekipe HEAVY MENTAL, z którą 24 czerwca 2013 roku wydał płytę w Szpadyzor Records.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.