Biletomat Koncerty MAREK DYJAK

Koncerty: MAREK DYJAK

Bilety na koncert

MAREK DYJAK

termin

Pt, 29 kwietnia 2016 godz. 20:00

miejsce

Wytwórnia
Łąkowa 29, 90-554 Łódź

organizator

Toya Studios Sp. z.o.o.

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 29 kwi 2016 16:00

55 PLN

Wyprzedane

Standard

Standard

dostępna do
Pt, 29 kwi 2016 16:00

50 PLN

Wyprzedane 

📄Marek Dyjak w klubie Wytwórnia!

Marek Dyjak

Marek Dyjak przyjeżdża do Łodzi z nowym repertuarem. Zapraszamy 29 kwietnia do Wytwórni na spotkanie z tym wyjątkowym muzykiem interpretatorem.

BILETY ULGOWE PRZYSŁUGUJĄ:

Posiadaczom Karty Klubu Wytwórnia
Posiadaczom Karty Selgros Partner
Posiadaczom Elektronicznej Migawki MPK
Posiadaczom Karty Młodzi w Łodzi

Urodzony 18 kwietnia 1975. W 1992 zdobył papiery hydraulika. Wystarczyło kilka rzeczy, by życie było pełne i szczęśliwe - robotnicze życie, żona robotnicza, robotnicza klitka w bloku. Zwykłe, proste życie, bez dłubania w niuansach duszy i serca. Chciał więcej.

Arkadiusz Bartosiak i Łukasz Klinke, autorzy książki „Polizany przez Boga”: - Marek Dyjak to arsenał amunicji. Zadając kolejne pytania, otwierające szczelnie pozamykane skrzynie ze wspomnieniami, nigdy nie wiedzieliśmy, na co trafimy, ale zawsze mieliśmy pewność, że będzie wybuchowo.

Wszyscy myślą, że Dyjak to świetny wokalista, rasowy pijak i niedoszły samobójca. My staraliśmy się odnaleźć prawdziwą naturę Marka, tę mniej znaną i oczywistą. Wrażliwego człowieka skrytego pod maską prostolinijności, pogodnego faceta w przebraniu depresyjnego mruka i radykalnego komentatora rzeczywistości, którego metafor nie przebiją najwięksi poeci.

Trudno powiedzieć, kim właściwie jest Dyjak. Żulem i barowym grajkiem - jak sam o sobie mówi. Bardem, polskim Tomem Waitsem - jak chcą wielbiciele. „Najbardziej prawdziwym głosem na polskim rynku muzycznym” - jak ocenia krytyczka muzyczna, nauczycielka śpiewu Elżbieta Zapendowska. Dyjak to Dyjak - mówią przyjaciele. Facet, który żył po bandzie, pił po bandzie, aż dotarł do końca drogi. On też tak czuł.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK