Biletomat Koncerty Maria Peszek - Koncert & premiera płyty "Karabin" - Klub Scena Sopot

Koncerty: Maria Peszek - Koncert & premiera płyty "Karabin" - Klub Scena Sopot

Bilety na koncert

Maria Peszek - Koncert & premiera płyty "Karabin" - Klub Scena Sopot

termin

Pt, 14 października 2016 godz. 21:00

miejsce

Scena
Al. Franciszka Mamuszki 2 , Sopot

organizator

Antrakt sp. z.o.o.

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 14 paź 2016 16:00

59 PLN

Wyprzedane


VIP

VIP

dostępna do
Pt, 14 paź 2016 16:00

99 PLN

Wyprzedane 

📄Maria Peszek w klubie Scena!

Maria Peszek

Bilety VIP zapewnia:
- miejsca siedzące,
- widok na salę koncertową i klubową,
- darmowe przekąski.

WSTĘP OD GODZ. 19:00
START KONCERTU: 21:00

MARIA PESZEK
Na początku była „Miastomania” (2005). Projekt składający się z płyty, przygotowanej przy współpracy z Wojtkiem Waglewskim i spektaklu teatralnego wystawianego w warszawskiej Fabryce Trzciny. „Miastomania” wywindowała artystkę na sam szczyt polskiej sceny muzycznej.

Jej drugi album „Maria Awaria” ukazał się we wrześniu 2009 roku i okazał się być jednym z największych wydarzeń artystycznych ostatnich lat. Wielki sukces komercyjny i artystyczny, ponad 120 koncertów w całej Polsce i za granicą, zaproszenia na występy na najważniejszych festiwalach muzycznych (Heineken Open’er, Sopot, Jarocin i OFF Festiwal) ostatecznie potwierdziły status Marii Peszek jako jednej z najważniejszych postaci polskiej sceny rozrywkowej.

W 2010 roku ukazało się DVD "Najmniejszy Koncert Świata", które było zapisem koncertu w Alvernia Studios zagranego dla 20 osób rok wcześniej.

3 października 2012 ukazała się trzecia płyta "JEZUS MARIA PESZEK", która jest zamknięciem muzycznego tryptyku. To najbardziej przejmujący i bezkompromisowy album w dorobku artystki. Ta bezkompromisowość na pewno wywoła skrajne emocje — jednych zachwyci i uzależni, innych może drażnić i boleć, ale nikogo nie pozostawi obojętnym.

Kolejny album Marii Peszek zatytułowany Karabin ukazał się 26 lutego 2016 nakładem wytwórni Warner Music Poland. Miesiąc wcześniej, tj. 26 stycznia ukazał się teledysk do utworu „Polska A B C i D” promującego tę płytę. Według planów podanych w grudniu 2015, trasa koncertowa promująca Karabin zaczęła się 4 marca 2016 w Częstochowie, a ma się zakończyć 23 kwietnia w Szczecinie.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK