Biletomat Koncerty Marika

Koncerty: Marika

Bilety na koncert

Marika

termin

Pt, 07 kwietnia 2017 godz. 21:00

miejsce

REJS
Płyta Desantu, 00-439 Warszawa

organizator

REJS

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 01 kwi 2017 22:10

24 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 07 kwi 2017 16:00

29 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Marika w Rejsie

MARIKA

7 kwietnia w REJSie zapraszamy na kolejny koncert, którego bohaterką bedzie Marika – jedna z najbardziej charakterystycznych artystek na polskiej scenie muzycznej.

Marika zaczynała swoją drogę muzyczną w 2002 roku od brzmień reggae-soul. Artystka w swoim portfolio posiada książkę „Antydepresanty”, cztery płyty oraz nominacje do Fryderyków i Superjedynek. Ponadto, kilka lat pracowała w radio i telewizji (m.in prowadziła popularny program The Voice of Poland) oraz występowała na największych krajowych festiwalach i wielokrotnie reprezentowała Polskę poza granicami: we Francji, UK, USA, Indiach, Chinach.

Najnowszy album Mariki to swojego rodzaju przełom stylistyczny w jej karierze – zarówno w warstwiej tekstowej (mocno poetyckiej), jak i warstwie muzycznej, która zawiera dużo elementów elektroniki i avant-popu. Krązek wzbogacają bardzo ciekawi goście – kwarttet smyczkowy Fair Play Quartet, grupa XXANAXX czy soliści Skubas, Buslav i Grubson.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl  

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK