Biletomat Koncerty Poznań Mark Lanegan Band

Koncerty: Mark Lanegan Band

Bilety na koncert

Mark Lanegan Band

termin

Pon, 17 sierpnia 2015 godz. 19:00

miejsce

Centrum Kultury Zamek
Święty Marcin 80/82, 61-001 Poznań

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Nd, 16 sie 2015 23:59

70 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pon, 17 sie 2015 16:00

80 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Mark Lanegan Band w Poznaniu!

Mark Lanegan Band

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na jedyny koncert Mark Lanegan Band w Polsce! Muzyka zobaczyć będzie można 17 sierpnia w poznańskim Centrum Kultury Zamek (Sala Wielka).

wejście: 19:00, start: 20:00

Mark Lanegan to jeden z najbardziej charyzmatycznych wokalistów na współczesnej rockowej scenie. Ma na swoim koncie współpracę z niezliczoną ilością ważnych artystów, śpiewał między innymi w grunge'owej legendzie, formacji Screaming Trees, działał w Mad Season, współpracował z Joshem Homme w Queens Of The Stone Age, wspólnie z Gregiem Dulli odpowiada za wiele piosenek The Twilight Singers oraz The Gutter Twins, ma na swoim koncie także wspólny projekt z Isobel Campbell.

Pod koniec ubiegłego roku ukazał się najnowszy album Mark Lanegan Band – „Phantom Radio”. Jeszcze przed premierą płyty muzyk zapowiadał, że materiał będzie mocno osadzony w brzmieniach lat 80. I faktycznie – wyraźnie słychać te inspiracje – elektronika i syntezatory są tu bardziej niż obecne. To połączenie laneganowego, bluesowo-grunge’owego klimatu z syntetycznymi brzmieniami świetnie się sprawdza.

O tym jak brzmi album na żywo będzie można się przekonać właśnie w Poznaniu.

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK