Biletomat Koncerty Marta Zalewska akustycznie

Koncerty: Marta Zalewska akustycznie

Bilety na koncert

Marta Zalewska akustycznie

termin

Pt, 02 lipca 2021 godz. 20:00

miejsce

Lemon Tree
Zachodnia 38, 05-092 Łomianki

organizator

Lemon Tree

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.
 

📄Marta Zalewska akustycznie w Lemon Tree! UWAGA - zmiana daty na lipiec!

Marta ZalewskaPamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Marta Zalewska zabierze Was w akustyczną, bardzo osobistą podróż po swoim świecie - pełnym przeciwności jak siła i delikatność, jak melancholia i euforia, nostalgia za minionym czasem i śmiałe patrzenie w przyszłość. To wszystko zaklęte jest w jej piosenkach, które w tej kameralnej odsłonie mają najbardziej emocjonalny wydźwięk.

Marta Zalewska - wokalistka, kompozytorka, producentka i autorka tekstów.

W 2016 roku dzięki wygranej w konkursie Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu, Marta zadebiutowała z autorską piosenką 'Skrzydła' na 53.KFPP w Opolu.

Jesienią 2018 roku Marta została laureatką konkursu Czwórki Polskiego Radia: „Wydaj płytę z Będzie Głośno". Dzięki wygranej, nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia ukazał się jej debiutancki, autorski album – „Marta Zalewska". Utwór "No Worries" pochodzący z tego albumu stał się flagowym singlem promującym audioserial "Czarne Źródło" wydany przez Audiotekę w 2019 roku. Marta jest laureatką konkursu "Męskie Granie Young" dzięki któremu wystąpiła na 10-tej, jubileuszowej trasie Męskie Granie 2019. We wrześniu 2019 razem z zespołem wystąpiła na jednym z największych festiwali muzycznych w Skandynawii - Live At Heart w Szwecji.

Komponuje muzykę do spektakli teatralnych, musicali, audiobooków.

Marta prowadzi także vloga "Zapomniane Polskie Piosenki" w którym prezentuje wartościową polską - a nieco zapomnianą muzykę minionych dekad. Artystka przygotowuje obecnie drugą autorską płytę.

Kup bilet już dzisiaj na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Wydarzenia Przeniesione

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK