Biletomat Koncerty Marta Zalewska akustycznie

Koncerty: Marta Zalewska akustycznie

Bilety na koncert

Marta Zalewska akustycznie

termin

Pt, 20 listopada 2020 godz. 20:00

miejsce

Lemon Tree
Zachodnia 38, 05-092 Łomianki

organizator

Lemon Tree

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 20 lis 2020 16:00

30 PLN

Wyprzedane

 

📄Marta Zalewska akustycznie w Lemon Tree!

Marta Zalewska

 

Marta Zalewska - wokalistka, multiinstrumentalistka, kompozytorka, autorka tekstów i liderka zespołu, w którym śpiewa i gra na gitarze.

W 2016 roku dzięki wygranej w konkursie Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu, Marta zadebiutowała z autorską piosenką 'Skrzydła' na 53.KFPP w Opolu. Jesienią 2016 współprowadziła z Arturem Orzechem talent-show muzyczny 'Hit, Hit, Hurra!' w TVP1.
Jesienią 2018 roku Marta została laureatką konkursu Czwórki Polskiego Radia: „Wydaj płytę z Będzie Głośno”. Dzięki wygranej, nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia ukazał się jej debiutancki, autorski album – „Marta Zalewska”. Marta jest laureatką konkursu “Męskie Granie Young” dzięki któremu wystąpiła na 10-tej, jubileuszowej trasie Męskie Granie 2019. We wrześniu 2019 razem z zespołem wystąpiła na jednym z największych festiwali muzycznych w Skandynawii - Live At Heart w Szwecji. Jest kompozytorką i producentką muzyczną muzyki do audiomusicalu "Jestem kim chcesz" powstałego we współpracy Audioteki i Teatru Roma, wspólnie z Krzysztofem Pacanem napisała również muzykę do spektaklu Muzeum Powstania Warszawskiego "Ostatnia Syrena" w reżyserii Michała Walczaka.
Artystka od dziecka fascynuje się latami 60-tymi XX wieku i ruchem hipisowskim. Mimo, że muzyczne zainteresowania Marty są bardzo szerokie, na jej debiutanckim krążku wyraźnie słychać wpływ twórczości ulubionych artystów epoki dzieci-kwiatów, takich jak: Jimi Hendrix, Janis Joplin czy The Spencer Davis Group.

Marta prowadzi także vloga Zapomniane Polskie Piosenki w którym prezentuje wartościową polską - a nieco zapomnianą muzykę minionych dekad w oryginale i w swoich interpretacjach. Artystka przygotowuje obecnie drugą autorską płytę.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK