Biletomat Koncerty Gdańsk MATISYAHU

Koncerty: MATISYAHU

Bilety na koncert

MATISYAHU

termin

Śr, 26 sierpnia 2015 godz. 20:00

miejsce

B90
Ul. Elektryków, 16-061 Gdańsk

organizator

Sopocka Odessa

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Wt, 19 maj 2015 19:37

70 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Śr, 26 sie 2015 16:00

80 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄MATISYAHU w B90!

MATISYAHU

PW Events do spółki z agencjami Go-Ahead oraz Knock Out Productions z ogromną dumą prezentują trzy koncerty w Polsce zespołu Machine Head !! Amerykanie po rewelacyjnym gigu w zeszłym roku wracają co oznacza, że mówili prawdę podkreślając jak genialnie się czują grając dla Polskiej publiczności. Na tym koncercie nie zobaczymy suportów, za to będzie to wyjątkowy koncert z serii „An Evening With Machine Head”. Zespół przygotowuje specjalny, przekrojowy set trwający dwie i pół godziny składający się z największych hitów !!

Wydarzenia będą miały miejsce: 13 września w Gdańsku (B90), 14 września w Warszawie (Progresja) i 15 września w Krakowie (Fabryka).

Bilety już w sprzedaży !

MACHINE HEAD (USA) thrash metal, groove metal:

Ponad 20 lat temu urwali fanom thrashu łby płytą "Burn My Eyes". Od tamtej pory Machine Head stara się robić wszystko, aby owe łby pozostały urwane. Na płytach wychodzi im różnie, choć od lat naprawdę nieźle. Za to na żywo cały czas miażdżą. Nie biorą jeńców, pozostawiając za każdym razem na maksa podjaranych fanów z opadniętymi szczękami.

Kalifornijską załogą niezmiennie od blisko 25 lat dowodzi Robb Flynn. To on ma decydujące zdanie o kompozycjach, brzmieniu, setliście, wypłacie zapewne też. Trzeba przyznać, że od czasu wydania w 2003 roku płyty "Through The Ashes Of Empires", podejmuje trafne decyzje artystyczne. Każda z kolejnych płyt była coraz lepsza, osiągała też lepsze wyniki sprzedaży. Album, który Robb, Phil Demmel, Dave McClain i Jared MacEachern, będą promować w Polsce, czyli "Bloodstone & Diamonds", nie tylko zachwycił recenzentów (prestiżowy "Kerrang!" dał mu 5 na 5 gwiazdek), lecz również świetnie radził sobie na listach, meldując się na szóstym miejscu oficjalnego notowania w Niemczech i na 21. pozycji "Billboardu". Z niego na pewno Machine Head zagra parę numerów, które pomiesza z klasykami sprzed lat.

Sprawdź jeśli lubisz: Lamb Of God, DevilDriver, Pantera, Fear Factory …

http://www.machinehead1.com/

https://www.facebook.com/MachineHead

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK