Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Megan Davies

Koncerty: Megan Davies

Bilety na koncert

Megan Davies

termin

Czw, 07 marca 2019 godz. 20:00

miejsce

Pogłos
Burakowska 12, 00-001 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I PULA

dostępna do
Śr, 06 mar 2019 23:59

39 PLN

Wyprzedane


Standard

II PULA

dostępna do
Czw, 07 mar 2019 15:00

50 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)





 

📄Megan Davies!

Megan Davies

wejście: 19:00, start: 20:00

Megan Davies po raz pierwszy w Polsce!

Wszystko zaczęło się latem 2013 roku, kiedy Megan rozpoczęła działalność na YouTube, udostępniając tam swoje aktustyczne nagrania. Do pracy nad utworami zapraszała siostrę i innych znajomych arystów z rodzinnego Nashville. Po osiągnięciu statusu „muzycznej influencerki” z milionowymi odsłonami przed Megan pojawiło się mnóstwo możliwości – artystka występowała z gwiazdami takimi jak m.in. Hugh Jackman, Zac Efron czy Zendaya.

Amerykanka pomimo kontynuacji coverowania największych przebojów postanowiła działać również samodzielnie – jej unikalne brzmienie to kombinacja popu, indie folk i eksperymentalnego rocka. Debiutancka EP-ka („Bad Poetry”) ukazała się w 2017 roku. Kompletnie niezależny projekt wzbudził viralowe zainteresowanie, zyskując niemal 3 miliony odtworzeń online. W tym roku Megan Davies wydała dwa nowe single „Doesn’t Matter” i „Moonlight”.

https://www.youtube.com/watch?v=Cb1D31UgXvY

Artystka przyjedzie do Polski z The Moonlight Tour 7 marca i zagra w warszawskim Pogłosie. Bilety w sprzedaży już od 2 listopada!

wejście: 19:00
start: 20:00

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty GO AHEAD!









Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.