Biletomat Koncerty Mela Koteluk

Koncerty: Mela Koteluk

Bilety na koncert

Mela Koteluk

termin

So, 13 lutego 2016 godz. 20:00

miejsce

Klub Wytwórnia
ul. Łąkowa 29, 90-554 Łódź

organizator

Toya Studios Sp. z.o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 12 lut 2016 23:59

50 PLN

Wyprzedane

Standard

Standard

dostępna do
Pt, 12 lut 2016 23:59

45 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 13 lut 2016 16:00

60 PLN

Wyprzedane

Standard

Standard

dostępna do
So, 13 lut 2016 16:00

55 PLN

Wyprzedane 

📄Mela Koteluk w Wytwórni!

Mela Koteluk

Mela Koteluk, wokalistka i autorka tekstów, zaśpiewa w lutym w Wytwórni.

BILETY ULGOWE PRZYSŁUGUJĄ:

Posiadaczom Karty Klubu Wytwórnia
Posiadaczom Karty Selgros Partner
Posiadaczom Elektronicznej Migawki MPK
Posiadaczom Karty Młodzi w Łodzi

Jedna karta umożliwia zakup dwóch biletów ulgowych na jedno wydarzenie.
Należy okazać kartę upoważniającą do otrzymania zniżki przy wejściu na koncert.


Zadebiutowała w 2012 roku albumem „Spadochron”, który odniósł duży komercyjny sukces i zyskał tytuł Platynowej Płyty. Album zawiera dwanaście autorskich kompozycji, które stanowią połączenie popu i brzmień o charakterze alternatywnym.

Całość tworzy historię opowiedzianą w bezpretensjonalny sposób, łączący klimat liryczno-poetycki z przestrzenią rockową. Płytę promowały trzy single: „Melodia ulotna”, „Wolna”, „Działać bez działania”, które spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem stacji radiowych.

Za debiutancką płytę Mela otrzymała dwa Fryderyki 2013 w kategoriach Album Roku i Debiut Roku, jest także laureatką Nagrody Artystycznej Miasta Toruń im. Grzegorza Ciechowskiego, jak również plebiscytu „Gazety Wyborczej” – „Ale Sztuka”

W 2014 roku ukazała się druga, autorska płyta Meli - „Migracje”. Zapowiadał ją singiel „Fastrygi”, do którego powstał także teledysk. Utwór bardzo szybko znalazł się na playlistach stacji radiowych, w tym w czołówce Listy Przebojów Programu 3.

„Migracje” to zbiór niezależnych brzmieniowo kompozycji i polskich, autorskich tekstów. Całość dowodzi konsekwencji Meli i jej zespołu w pielęgnowaniu charakterystycznego języka, którego nie sposób pomylić z żadnym innym. W warstwie brzmieniowej opiera się on na łączeniu akustycznych i syntetycznych brzmień, w warstwie słownej realizm ściera się z abstrakcją.

Na płycie pojawiają się oryginalne, kojące dźwięki bardzo rzadkiego instrumentu w kształcie przypominającego UFO, o nazwie hang drum. Utwory ubarwia wiolonczela, a także flety, saksofony i klarnety.

Największy sukces osiągnął singiel „Żurawie orgiami”. Piosenka znajdowała się przez wiele tygodni na szczycie Listy Przebojów Programu 3. W ciągu miesiąca od premiery album „Migracje” stał się Platynową Płytą.

Koncerty są dla Meli niezwykle istotną częścią jej artystycznej pracy, ponieważ pozwalają na bezpośredni kontakt z fanami. Zdążyła już wystąpić zarówno w wielu klubach w całej Polsce, jak i na prestiżowych festiwalach: Open’er Festival, Coke Festival, Jarocin Festival czy Męskie Granie. Mając świadomość, jak ważne dla artysty są koncerty, w 2012 roku zainicjowała akcję mającą na celu wsparcie żywego grania: „Nie bądź dźwiękoszczelny. Wspierajmy żywą muzykę!”, do której włączyło się wielu polskich artystów.

Mela lubi też artystyczne wyzwania. Na początku 2013 w duecie z Czesławem Mozilem nagrała „Pieśń́ o szczęściu” – utwór promujący film pt. „Baczyński” w reżyserii Kordiana Piwowarskiego. Piosenka przez wiele tygodni utrzymywała się̨ w ścisłej czołówce Listy Przebojów Programu 3.

W mijającym roku Mela podjęła się kolejnego wyzwania. Przyjęła zaproszenie do prowadzonej przez Andrzeja Smolika super grupy pod nazwą Męskie Granie Orkiestra. Wystąpiła w tej formacji podczas całej trasy Męskie Granie, wykonując między innymi przygotowany na tę okazję duet z Fiszem pt. „Armaty”. Ostatnio Mela wystąpiła na gościnnie na płycie Daniela Blooma, wykonując piosenkę „Katarakta”, która stała się singlem promującym ten album.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK